Nowe szaleństwa Clarence’a w Cartoon Network

Urodzony optymista Clarence i jego przyjaciele: Jeff i Sumo, na nowo będą zarażać widzów niesamowicie pozytywną energią. Premierowe odcinki drugiego sezonu serialu, nominowanego do nagrody Emmy, wystartują 23 maja 2016 roku na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Kontynuacja drugiego sezonu „Clarence’a” ponownie przeniesie widzów w świat nieograniczonej dziecięcej fantazji. Bohaterów czekają nowe przygody i wyzwania – między innymi walka o przetrwanie ich ulubionego placu zabaw. Clarence stanie się bardzo popularny z powodu stworzonego przez siebie komiksu o kaktusie, przez pewien czas będzie też wierzył, że jego nowy zegarek pozwala kontrolować czas. Ponadto, z powodu nielegalnego napisu na murze wpadnie z przyjaciółmi w tarapaty i trafi na trop inwazji kosmitów.

Clarence Wendell to pełen energii i radości życia ośmiolatek żyjący w fikcyjnym mieście Aberdale w stanie Arizona. Jego największym skarbem są przyjaciele – bystry Jeff i nieprzewidywalny Sumo. Razem pakują się w różne tarapaty, z którymi radzą sobie na wiele zabawnych, często absurdalnych, sposobów. Autorem serialu jest Skyler Page, który wcześniej pracował m.in. przy „Porze na przygodę!” Pilotażowy odcinek „Clarence’a” zyskał uznanie branży filmowej, otrzymując nominację do nagrody Emmy.

Premiera nowych odcinków „Clarence’a” 23 maja w Cartoon Network. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 14:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *