Czerwiec 2016 w teleTOON+

W czerwcu 2016 roku stacja teleTOON+ zaprasza na pasma z nowymi sezonami animacji z Angry Birds. Stacja, jako jedyna w Polsce, pokaże premierowe odcinki zwariowanych animacji z bohaterami znanej na całym świecie gry.

Szacuje się, że do dzisiaj ściągnięto łącznie ponad 2 miliardy kopii gry Angry Birds na urządzenia mobilne. Gdyby każda osoba, która choć raz zagrała w nią, ściągnęła zaledwie jedną wersję gry, okazałoby się, że posiada ją 30% światowej populacji. W Angry Birds grają wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli. Uczniowie, studenci, pracownicy niższego szczebla i kadry zarządzającej. Wiernymi fanami są m.in. Angelina Jolie, Kylie Minogue, David Cameron i Justin Bieber.

Niepozorne ptaki szybko stały się popkulturowym fenomenem. Nie licząc gadżetów i zabawek, doczekały się m.in. własnego parku rozrywki w rodzimej Finlandii, a następnie w Malezji. Walczące ze świniami ptaki wystąpiły także w pełnometrażowym animowanym filmie, którego światowa premiera odbędzie się 11 maja, a premiera w USA 20 maja br. W Polsce na ekrany kin film zawita 27 maja.

„Angry Birds Stella 2”
„Angry Birds Toons 2”
„Piggy Tales – Robole”

Emisja pasma Angry Birds: poniedziałek-piątek, godzina 7:50 i 17:45 oraz weekendy, godzina 7:20 i 15:25

Czerwiec w teleTOON+ to także nowe odcinki drugiego sezonu „Księgi Dżungli” oraz powrót pierwszego sezonu popularnego serialu „Mia i Ja”.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *