Nowe wyzwania przed Angelo i jego paczką w Cartoon Network


Zupełnie nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Angelo rządzi” pojawią się w sierpniu na antenie Cartoon Network. Rezolutnego nastolatka i jego paczkę przyjaciół czeka wspólny kurs wschodnich sztuk walki i quiz na rozpoznanie najlepszego kumpla. Premiera w poniedziałek 6 sierpnia.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Rezolutny Angelo zawsze znajdzie sposób, żeby narozrabiać. Jego wierni kompani Lola i Laurenty za każdym razem pomogą w realizacji nawet najbardziej szalonych planów. Z ich wsparciem Angelo najpierw namierza problem, a następnie wymyśla skomplikowane strategie, by go rozwiązać. Korzystając ze swoich tajnych broni – słodkich słówek i wszelkich technik przekonywania rodziców, potrafi osiągnąć znacznie więcej niż przeciętny nastolatek.

W jednym z odcinków, paczka dzieciaków pomoże nękanemu przez łobuzów koledze nabrać pewności siebie. W tym celu, idąc za radą Angelo, razem wybiorą się na kurs karate i pod okiem instruktora będą dopingować swojego nieśmiałego kumpla. Przy okazji sami też będą chcieli poznać tajniki tej sztuki walki. Kiedy indziej przyjaciele przystąpią do quizu, aby sprawdzić, czy rzeczywiście są najlepszymi kumplami na świecie. Wynik testu przyniesie bardzo nieoczekiwany efekt.

Sprawdź godziny emisji animacji „Angelo rządzi” w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki czwartego sezonu serialu „Angelo rządzi” będzie można oglądać od 6 sierpnia. Emisja codziennie o godz. 17:50 na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *