Od początku marca abonenci sieci Vectra zyskali szerszy dostęp do kanałów z portfolio Viacom International Media Networks. W pakiecie Złotym pojawił się kanał Paramount Channel HD, a także Comedy Central.

Od początku marca na abonentów sieci Vectra czekają nowości. W pakiecie podstawowym, Złotym, pojawił się kanał Paramount Channel HD prezentujący największe hity filmowe rodem z Hollywood. W marcu widzowie będą mogli obejrzeć między innymi taki hity jak “Siedem dusz” z poruszającymi rolami Willa Smitha i Rosario Dawson, “Zatańcz ze mną” z Jennifer Lopez i Richardem Gere, “Przekret” z Bradem Pittem oraz trzymający w napięciu thriller “Purpurowe rzeki”. Również młodsi widzowie znajdą dla siebie ciekawe pozycje, m.in. “Shrek”, czy “Ace Ventura: psi detektyw”.

Wraz z pojawieniem się Paramount Channel HD w ofercie sieci Vectra, na stronie http://www.vectra.pl/konkurs/195 przygotowano specjalny konkurs dla abonentów. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest zestaw nagłośnienia kina domowego, pakiety filmów i ciepłe koce.

W nowej ofercie nie zabraknie również dawki dobrego humoru, dzięki kanałowi Comedy Central SD i HD. W marcu na antenie zagoszczą m.in. takie hity jak “Brooklyn Nine-Nine” o grupie niezbyt rozgarniętych detektywów, animacja dla dorosłych “Brickleberry” o pracownikach parku narodowego oraz prześmiewczy “Złoty dotyk Nathana”, w którym komik Nathan Fielder występuje w charakterze doradcy biznesowego. Z kolei 21 marca na antenie Comedy Central zagości najnowsza lokalna produkcja stacji, czyli “Comedy Club” prezentująca najciekawszych artystów polskiej sceny stand-up. Na antenie nie zabraknie również najnowszych odcinków “Teorii wielkiego podrywu”, hitów takich jak “Przyjaciele”, czy ulubienicy amerykańskich krytyków, Amy Schumer.

Źródło: VIMN Polska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0