Nowości od Paramount Channel HD i lepszy dostęp do Comedy Central w sieci Vectra

Od początku marca abonenci sieci Vectra zyskali szerszy dostęp do kanałów z portfolio Viacom International Media Networks. W pakiecie Złotym pojawił się kanał Paramount Channel HD, a także Comedy Central.

Od początku marca na abonentów sieci Vectra czekają nowości. W pakiecie podstawowym, Złotym, pojawił się kanał Paramount Channel HD prezentujący największe hity filmowe rodem z Hollywood. W marcu widzowie będą mogli obejrzeć między innymi taki hity jak „Siedem dusz” z poruszającymi rolami Willa Smitha i Rosario Dawson, „Zatańcz ze mną” z Jennifer Lopez i Richardem Gere, „Przekret” z Bradem Pittem oraz trzymający w napięciu thriller „Purpurowe rzeki”. Również młodsi widzowie znajdą dla siebie ciekawe pozycje, m.in. „Shrek”, czy „Ace Ventura: psi detektyw”.

Wraz z pojawieniem się Paramount Channel HD w ofercie sieci Vectra, na stronie http://www.vectra.pl/konkurs/195 przygotowano specjalny konkurs dla abonentów. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest zestaw nagłośnienia kina domowego, pakiety filmów i ciepłe koce.

W nowej ofercie nie zabraknie również dawki dobrego humoru, dzięki kanałowi Comedy Central SD i HD. W marcu na antenie zagoszczą m.in. takie hity jak „Brooklyn Nine-Nine” o grupie niezbyt rozgarniętych detektywów, animacja dla dorosłych „Brickleberry” o pracownikach parku narodowego oraz prześmiewczy „Złoty dotyk Nathana”, w którym komik Nathan Fielder występuje w charakterze doradcy biznesowego. Z kolei 21 marca na antenie Comedy Central zagości najnowsza lokalna produkcja stacji, czyli „Comedy Club” prezentująca najciekawszych artystów polskiej sceny stand-up. Na antenie nie zabraknie również najnowszych odcinków „Teorii wielkiego podrywu”, hitów takich jak „Przyjaciele”, czy ulubienicy amerykańskich krytyków, Amy Schumer.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *