Nowości w kwietniowej ramówce TV Puls

W tygodniu 13-19 kwietnia TV Puls pokaże m.in. film z nieśmiertelnym Chuckiem Norrisem w roli głównej, głośną produkcję w reżyserii Roberta Rodrigueza ze znakomitymi aktorami w obsadzie, a także francuską komedię z udziałem Christiana Claviera. Stacja rozpocznie też emisję dwóch seriali i tradycyjnie – w ramach Weekendowego Kina – usatysfakcjonuje najmłodszych widzów.

Już w sobotę, 13 kwietnia, coś dla siebie znajdą fani kina akcji. Wieczór rozpocznie się od filmu „Zadanie specjalne” z Chuckiem Norrisem w roli głównej, któremu towarzyszy polska aktorka Joanna Pacuła, a zaraz potem Widzów czeka nie lada gratka – solidna strzelanka „Maczeta” w reżyserii Roberta Rodrigueza, który na planie zebrał takie gwiazdy światowego kina, jak Danny Trejo, Robert de Niro, Steven Seagal, Jessica Alba czy Don Johnson. Tego samego dnia TV Puls rozpocznie emisję dwóch seriali: przyrodniczego „Zwierzęca natura” przedstawiającego ludzi, których życie zmieniło się po spotkaniu oko w oko ze zwierzęciem oraz przygodowego „Przygody młodego Indiany Jonesa”. Dzień później, 14 kwietnia, będzie można obejrzeć komedię „Żądza pieniądza”, która powinna zadowolić każdego zwolennika specyficznego, francuskiego poczucia humoru. W niedzielę, 14 kwietnia, stacja pokaże też pierwszy odcinek prequela znakomitego serialu „Spartakus: krew i piach” – „Spartakus: Bogowie areny”. W tygodniu 13-19 kwietnia Widzowie TV Puls zobaczą ponadto takie filmy, jak „7 bestii”, „Świadek bezbronny”, „Aleksander Wojownik”, „Goście w Ameryce” i „Gracze”.

W ramach Weekendowego Kina TV Puls jak zwykle zaprezentuje coś interesującego dzieciom i ich rodzicom. 13 kwietnia ciekawą propozycją będzie animacja „Barbie Mariposa”, a dzień później najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć „Barbie i Diamentowy Pałac”.

„Zadanie specjalne”
akcja, USA 2005, reż. William Tannen, wyst.: Chuck Norris, Joanna Pacuła, Daniel Bernhardt
Znajoma prywatnego detektywa Johna Shepherda prosi go o pomoc w odszukaniu wuja. Mężczyzna w czasie II Wojny Światowej był więźniem obozu koncentracyjnego i na polecenie Niemców obrabiał diamenty. Kobieta podejrzewa, że zaginięcie wuja ma związek ze skradzionymi kosztownościami
Emisja: sobota, 13 kwietnia, godzina 20:00

„Maczeta”
akcja, USA 2010, reż. Robert Rodriguez, Ethan Maniquis, wyst.: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal, Cheech Marin
Agent federalny Machete Cortez to niebezpieczny mściciel z Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Jest mistrzem w posługiwaniu się bronią sieczną. Booth, miejscowy biznesmen z Teksasu, wynajmuje Corteza do zabicia skorumpowanego senatora Johna McLaughlina. W trakcie próby zamachu, Cortez zostaje postrzelony przez snajpera, którego – jak się później okazuje – wynajął… Booth. Oszukany i rozjuszony Cortez ucieka. Owładnięty żądzą zemsty planuje krwawą rozgrywkę z dawnymi przełożonymi. Tropem mistrza walki podążają: policja, ludzie Bootha oraz agentka urzędu imigracyjnego – Sartana Rivera.
Emisja: sobota, 13 kwietnia, godzina 22:00

„Zwierzęca natura”
serial przyrodniczy, USA 2008
Serial pokazuje najbardziej niesamowite zwierzęta, które udało się sfilmować. Są tu prawdziwe historie pełne strachu, wzruszeń i najbardziej intensywnych emocji. W programie zobaczymy m.in. co się dzieje, gdy biegnący byk uderza w tłum ludzi oraz ratowników, którzy przychodzą z pomocą dzieciom niedźwiedzia polarnego schwytanego w sidła przez kłusowników. Każdy odcinek przedstawia ludzi, których życie zmieniło się po spotkaniu oko w oko ze zwierzęciem.
Emisja: sobota, 13 kwietnia, godzina 9:00 i niedziela, 14 kwietnia, godzina 9:00

„Przygody młodego Indiany Jonesa”
serial przygodowy, USA 1992, wyst.: Sean Patrick Flanery, Corey Carrier, Harrison Ford
Niezwykle barwny serial o archeologu Indianie Jonesie, który jako dziecko podróżuje po XX-wiecznej Europie z matką i ojcem, wiele lat później bierze udział w I Wojnie Światowej, a następnie przeżywa swoją pierwszą wielką przygodę podczas poszukiwania starożytnego klejnotu zwanego Pawim Okiem.
Emisja: sobota, 13 kwietnia, godzina 13:45 i niedziela, 14 kwietnia, godzina 13:00

„Żądza pieniądza”
komedia, Francja 2003, reż. Gérard Oury, wyst.: Christian Clavier, Tsilla Chelton, Catherine Jacob, Philippe Khorsand
Urbain prowadzi ze swoją żoną dużą firmę. Nie widzi jednak powodu, by dzielić się uczciwie wszystkimi zyskami. „Wygospodarowane” bez wiedzy żony pieniądze lokuje w sztabkach złota, które zamierza wywieźć do Szwajcarii. Czekając na okazję przerzucenia ich za granicę, umieszcza je tymczasem w wydrążonych cegłach, z których powstaje pokaźna ścianka w kuchni jego babci…
Emisja: niedziela, 14 kwietnia, godzina 15:00

„Spartakus: Bogowie areny”
serial akcji, USA 2011, reż. Jesse Warn, wyst.: Andy Whitfield, Craig Wrightson, Dustin Clare, John Hannah, Lesley-Ann Brandt, Lucy Lawless
Nakręcony z nie mniejszym rozmachem i zaangażowaniem niż oryginał prequel znakomitego serialu „Spartakus: krew i piach”. Serial przedstawia m.in. dom rodzinny Quintusa Batiatusa, jego relacje z ojcem, początki w roli właściciela szkoły gladiatorów i przybliża pierwszych bohaterów Ludus, takich jak np. Gannikus.
Emisja: od niedzieli, 14 kwietnia, od godziny 23:00

„7 bestii”
horror, USA 2010, reż. Ben Hayflick, Adam Silver, wyst.: Clifford Garbutt, Dax, Gautam Sabnani, Horacio Louis Guerrero
Opowieść o przygodach Sindbada Żeglarza, księcia Persji, który musi wypełnić siedem zadań, by ocalić świat przed straszliwą katastrofą.
Emisja: poniedziałek, 15 kwietnia, godzina 20:00

„Świadek bezbronny”
komedia, USA 2008, reż. Charles Robert Carner, wyst.: Larry The Cable Guy, Dan Waller, Giota Trakas, Lisa Lampanelli, Gail Rastorfer
Szeryf małego miasteczka ratuje kobietę, która według niego była porwana. Okazuje się jednak, że jest ona świadkiem koronnym w bardzo ważnym procesie. Teraz będzie musiał znaleźć sposób, żeby ocalić ją i siebie od śmierci z rąk płatnych zabójców.
Emisja: wtorek, 16 kwietnia, godzina 20:00

„Aleksander wojownik”
przygodowy, Rosja 2008, reż. Igor Kalyonov, wyst.: Svetlana Bakulina, Igor Botvin, Dmitri Bykovsky
Rok 1239. Młody Aleksander, książę Nowogradu, musi stawić czoło potężnym wrogom. Od zachodu zagraża mu zakon Kawalerów Mieczowych, od północy Szwedzi, a ze wschodu nadciągają tatarskie hordy. Niechętni młodemu władcy bojarzy spiskują i knują zdradę. Aleksander demaskuje spisek i przygotowuje Nowogród do starcia z najeźdźcami. Spektakularne zwycięstwo przejdzie do historii jako Bitwa Newska.
Emisja: środa, 17 kwietnia, godzina 20:00

„Goście w Ameryce”
komedia, Francja/ USA 2001, reż. Jean-Marie Poiré, wyst. Jean Reno, Christian Clavier, Christina Applegate, Tara Reid
XII-wieczny rycerz i jego giermek prowadzą wspaniałe życie w średniowiecznej Francji. Pewnego dnia zła wiedźma nakłada na nich klątwę. Gdy zaprzyjaźniony magik próbuje uwolnić ich od złego czaru, bohaterowie przypadkowo przenoszą się do przyszłości. W XXI wieku mężczyźni muszą nauczyć się żyć od nowa i znaleźć magika, który pomoże im wrócić do domu.
Emisja: czwartek, 18 kwietnia, godzina 20:00

„Gracze”
akcja, Rosja 2009, reż. Pavel Sanayev, wyst.: Sergey Chirkov, Marina Petrenko, Aleksei Bardukov, Agniya Ditkovskite
Po spektakularnym zwycięstwie w turnieju CyberSportu zwycięzcy otrzymują płyty z przedpremierową wersją gry. Uruchomiając ją nabywają umiejętności z gry, dzięki czemu stają się najlepsi w walkach ulicznych albo w strzelaniu. Ta ciekawostka nie pozostaje niezauważone przez władze, które przez szantaż, oszustwa i przekupstwa, oferują graczom „prace”. Ale gdy oszustwo zostaje ujawnione, staje się jasne, że nie są bohaterami, tylko profesjonalnymi zabójcami…
Emisja: piątek, 19 kwietnia, godzina 20:00

„Barbie Mariposa”
animacja, USA 2007, reż. Conrad Helten
Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca upragniona odtrutka zostaje odnaleziona.
Emisja: sobota, 13 kwietnia, godzina 12:00

„Barbie i Diamentowy Pałac”
animacja, USA 2008, reż. Agnieszka Zwolińska, dubbing: Adam Krylik, Anna Gajewska, Beata Wyrąbkiewicz, Jakub Szydłowski, Joanna Węgrzynowska-Cybińska, Magdalena Krylik
W magicznym świecie Barbie spotykamy Lianę i Aleksę, najlepsze przyjaciółki, które mają wspólną pasję – muzykę. Pewnego dnia przyjaciółki poznają Melody – dziewczynkę uwięzioną w lusterku. Liana i Alexa postanawiają uratować nową koleżankę. Będą musiały udać się do Diamentowego Pałacu. Czeka je bardzo trudna i niebezpieczna wyprawa, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę. Towarzyszyć im jednak będzie magiczna moc piosenek, która pomoże Lianie i Aleksie stawić czoła wszelkim przeciwnościom…
Emisja: niedziela, 14 kwietnia, godzina 11:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *