Nowy cykl „Gorączka Podróży: Wymarzone Wakacje” w Romance TV

Wakacje to czas urlopów – upragnionego wypoczynku po ciężkich miesiącach pracy. Chyba każdy marzy o podróżach: jednych pociąga egzotyka i kraje południa Europy, inni stawiają na odpoczynek w rodzimym kraju, a jeszcze inni pozostają jedynie przy planach… Dla wszystkich stacja Romance TV przygotowała cykl „Gorączka Podróży: Wymarzone Wakacje”, który będzie emitowany w każdą środę sierpnia o godz. 21:00. Dzięki filmom z serii „Lato w…” kanał zabierze swoich widzów zarówno na polskie Mazury, jak i za granicę – do Francji, Portugalii czy na jedną z greckich urokliwych wysp.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W pierwszą środę sierpnia o godzinie 21:00 stacja Romance TV pokaże film „Lato na Mazurach” przedstawiający historię cierpiącej na zespół Aspergera Sabiny. Wiele osób z otoczenia kobiety nie rozumie jej zachowania, przez co czuje strach przed kontaktem z nią. W końcu Sabina traci pracę i zostaje bez środków do życia. Wkrótce umiera jej ojciec, a kobieta dziedziczy spory spadek. Decyduje się wyjechać na Mazury, gdzie jej bliscy prowadzą gospodarstwo agroturystyczne. Na miejscu Sabina poznaje kogoś, kto pomaga jej na nowo uwierzyć w miłość.

Tydzień później, w środę 12 sierpnia widzowie będą mogli zobaczyć film „Lato w Paryżu”. Klara i Jörg udają się na romantyczny wyjazd do Paryża. Gdy stoją pod wieżą Eiffla Klara jest pewna, że ukochany się jej oświadczy. Tym czasem Jörg mówi jej o awansie jaki dostał i planowanej w związku z tym przeprowadzce do innego kraju. Klara jest rozczarowana i nie wie czy chce rzucić swoje dotychczasowe życie, żeby podążać za partnerem i jego ambicjami zawodowymi. Postanawia zostać sama w mieście miłości kilka dni dłużej, żeby wszystko przemyśleć. Wkrótce, poznaje przystojnego Philippe, a cały jej dotychczasowy świat staje na głowie.

W trzecią środę miesiąca, 19 sierpnia o godz. 21:00 Romance TV zaprezentuje film „Lato w Algarve”. Uzdolniona biolożka, Julika Bergmann, po nieudanym związku jest rozgoryczona, tym bardziej, że były partner przywłaszczył sobie wyniki jej prac badawczych. Kobieta ma nadzieję, że kilkutygodniowy pobyt u przyjaciółki w portugalskim kurorcie nad Atlantykiem, pozwoli jej odetchnąć i zapomnieć o przykrych przeżyciach. Niebawem poznaje Simona, którego interesuje główny obszar jej zainteresowań i badań. Zawodowe ambicje znów dają o sobie znak. Okazuje się, że znany biznesman kieruje ważnym biologicznym projektem i potrzebuje pomocy Juliki.

W ostatnim tygodniu sierpnia na antenie Romance TV będzie można zobaczyć „Lato w Mykonos”. Jana planowała spędzić urlop za granicą ze swoją matką. Niespodziewanie na wyspie malowniczej greckiej wyspie spotyka swojego biologicznego ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktu. Jak potoczą się losy tej rodziny widzowie przekonają się w środę, 26 sierpnia o godz. 21:00.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *