Gwiezdne wojny w HBO GO

Na fanów Gwiezdnych wojen już od jutra czeka wakacyjna niespodzianka. Do HBO GO dodane zostaną filmy z tej kultowej sagi. Kolejne tytuły pojawiać się będą w serwisie co piątek, począwszy od 17 lipca.

Sprawdź ofertę HBO GO w katalogu VOD

Co tydzień w wakacyjne piątki, zaczynając od 17 lipca, do biblioteki HBO GO dodawane będą kolejne filmy z serii Gwiezdne wojny. W pierwszym tygodniu użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć przede wszystkim trylogię prequeli, czyli filmów: Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Atak klonów oraz Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów.

Tydzień później dodana zostanie m.in. oryginalna trylogia Gwiezdnych wojen nakręcona w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, czyli: Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje oraz Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje.

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, tj. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie pojawią się w HBO GO w ostatnim piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum Gwiezdnych wojen. Cała kolekcja dostępna będzie w HBO GO od 7 sierpnia. Sposobów oglądania sagi jest podobno kilka, wybór pozostawiamy widzom.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *