Nowy miniserial „Miłość i śmierć” na HBO Max

Nowy miniserial produkcji Max Original “Miłość i śmierć” zadebiutuje na platformie już 27 kwietnia. W rolach głównych zobaczymy Elizabeth Olsen i Jesse Plemons. W dniu premiery będzie można obejrzeć aż trzy odcinki serialu.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Ten przykuwający uwagę dramat został napisany przez Davida E. Kelley i wyreżyserowany przez Linkę Glatter. “Miłość i śmierć” opowiada historię dwóch rodzin mieszkających na przedmieściach Dallas. Candy i Pat Montgomery oraz Betty i Allan Gore prowadzą pozornie szczęśliwe życie, do momentu w którym pozamałżeński romans nie doprowadza do tragedii.

W obsadzie znaleźli się: Elizabeth Olsen, Jesse Plemons, Lily Rabe, Patrick Fugita, Krysten Ritter, Tom Pelphreya, Keir Gilchrist i Elizabeth Marvel.

Koproducentem serialu Max Original jest Lionsgate. Producentem wykonawczym z ramienia David E. Kelly Productions jest David E. Kelly (autor serii), Nicole Kidman i Per Saari (Blossom Films), Lesli Linka Glatter (która wyreżyserowała pierwsze cztery oraz ostatni odcinek), Scott Brown i Megan Creydt (Texas Monthly), Matthew Tinker; Michael Klick i Helen Verno.

Miniserial jest inspirowany książką “Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs” oraz serią artykułów publikowanych w Texas Monthly (“Love & Death in Silicon Prairie,” Part I & II).

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *