Nowy podcast TOK FM i autorów „Podcasteksu”

TOK FM i autorzy popularnego „Podcasteksu” prezentują nowy 8-odcinkowy podcast „Lub czasopisma”, w którym zostaną przypomniane skandale, afery i ważne wydarzenia lat 90. XX wieku i początku lat dwutysięcznych widziane przez pryzmat prasy tamtego okresu. Premiera już we wtorek 16 maja.

W jaki sposób publicyści od prawa do lewa reagowali na ostatnią papieską pielgrzymkę? Czy hamburger z pierwszego polskiego McDonalda spełnił oczekiwania znanego krytyka kulinarnego? Dlaczego lunapark Michaela Jacksona nie powstał w Warszawie (i czy mógł powstać w Gorzowie)? Jak komentowano publiczne wpadki prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego związane z nadużywaniem alkoholu? Między innymi o tych sprawach opowiedzą Bartek Przybyszewski i Mateusz Witkowski, rekonstruując minione wydarzenia na podstawie archiwalnych gazet i czasopism o rozmaitym charakterze i profilu światopoglądowym.

We wtorek 16 maja swoją premierę będą miały dwa pierwsze odcinki podcastu „Lub czasopisma”. Pierwszy z nich zostanie udostępniony dla wszystkich, a kolejne – wyłącznie dla subskrybentów TOK FM Premium. Podcast będzie można znaleźć na stronie tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Premiery nowych odcinków – w każdy wtorek po godz. 12:00.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *