Nowy projekt rekrutacyjny TVP – „Włącz się! Zmieniajmy się razem”

Rusza nowy projekt rekrutacyjny Telewizji Polskiej – „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Od 16 marca do 14 kwietnia kandydaci będą mogli aplikować na stanowisko dziennikarza/prezentera. Inicjatywa ma nowoczesną formułę i obejmuje następujące kategorie:  Informacja/publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Rekrutacja odbywać się będzie za pośrednictwem strony www.wlaczsie.tvp.pl. Zainteresowani muszą przygotować i dołączyć do formularza krótkie (2 min.) video z autoprezentacją. W pierwszym etapie szansę na pracę w Telewizji Polskiej otrzyma aż 50 osób. Kandydaci na przyszłych dziennikarzy zostaną wybrani przez specjalne jury i przedstawicieli Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Komisja wyłoni najlepszych spośród wszystkich zgłoszonych w 5 kategoriach: Informacja/publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.

Jury składa się z ekspertów, wieloletnich dziennikarzy i doświadczonych redaktorów Telewizji Polskiej.
W kolejnym etapie – zaplanowanym na drugą połowę kwietnia – kandydaci odbędą szkolenia i próby kamerowe, organizowane przez Akademię Telewizyjną.

Nazwiska zwycięzców – przyszłych dziennikarzy Telewizji Polskiej zostaną ogłoszone 4 maja w programie „Pytanie na śniadanie”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *