„Szansa na sukces. Opole 2024” w TVP2

W niedzielę, 17 marca o godz. 15:15 w TVP2 startuje nowa edycja programu „Szansa na sukces. Opole 2024”. Pierwszy odcinek będzie poświęcony twórczości Macieja Maleńczuka. W roli prowadzącego wystąpi ponownie Artur Orzech. Zwycięzca całego sezonu zaśpiewa w koncercie „Debiuty” podczas 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Szansa na sukces. Opole 2024” w PROGRAMIE TV

„Synu”, „Uważaj na niego”, „Ostatnia nocka” czy „Dawna dziewczyno” to niektóre hity, które wykonają uczestnicy premierowego odcinka „Szansy na sukces. Opole 2024”. Na kanapie zasiądzie ich autor – Maciej Maleńczuk, a program poprowadzi Artur Orzech.

W wiosennej edycji „Szansy na sukces. Opole 2024” usłyszymy utwory m.in. Patrycji Markowskiej, Lanberry, Stana Borysa czy Elektrycznych Gitar, a już w najbliższe Święta Wielkanocne Dwójka zaprosi na odcinek poświęcony mistrzowi estrady – Jerzemu Połomskiemu. Na jurorskiej kanapie zasiądą osoby, które miały przyjemność znać muzyka, a nawet śpiewać u jego boku: królowa eteru Maria Szabłowska, miłośnik „tamtych prywatek” Wojciech Gąssowski, Anna Świątczak z zespołu Ich Troje oraz pierwszy zwycięzca „The Voice of Poland” – Damian Ukeje.

Jerzy Połomski gościł w „Szansie na Sukces” w 1995 roku. Wtedy też widzowie mieli okazję poznać wielki talent Anny Świątczak. Program przypomni to nagranie i wiele innych pięknych wykonań piosenek Jerzego Połomskiego zapisanych w archiwach TVP, a także anegdoty związane z artystą.

„Szansa na sukces” wraca. Już od tej wiosny zapraszamy na zupełnie nowe odcinki. Nowi goście, nowe repertuary i sól tego programu, czyli wspaniali uczestnicy. Oni walczą o Opole, a my spotykamy się co tydzień, w niedzielę w telewizyjnej Dwójce – zaprasza Artur Orzech.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Premiera „Szansy na sukces. Opole 2024” w niedzielę, 17 marca o godz. 15:15 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *