Nowy rok 2018 w AXN

3 stycznia widzowie AXN przeniosą się na Hawaje, gdzie specjalny oddział policji będzie rozwiązywać nowe sprawy kryminalne w 4. sezonie serialu „Hawaii Five-0”. Zaraz po nim w 2. sezonie serialu „Blindspot: Mapa zbrodni” na antenę powróci tajemnicza Jane Doe, której tatuaże są kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. Od 12 stycznia nonszalancki autor bestsellerów, Richard Castle, oraz zasadnicza pani detektyw, Kate Beckett, będą rozwiązywać sprawy zagadkowych morderstw na ulicach Nowego Jorku w 7. sezonie serialu „Castle”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

Głównym bohaterem serialu „Hawaii Five-0” jest były żołnierz Steve McGarrett (w tej roli Alex O’Loughlin), który wrócił do rodzinnego miasta na Hawajach, aby rozwikłać sprawę śmierci swojego ojca, emerytowanego policjanta z Honolulu. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w elitarnej amerykańskiej jednostce SEAL dostał propozycję objęcia dowództwa nad lokalnym odziałem policji. Tak powstał specjalny zespół do walki z przestępczością, w skład którego wchodzą: sierżant Danny „Danno” Williams (Scott Caan), lokalny detektyw Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) oraz jego kuzynka, młoda policjantka Kona Kalakaua (Grace Park).  Serial powstał na bazie jednej z najpopularniejszych produkcji w historii amerykańskiej telewizji, „Hawaii Five-O” emitowanej od 1986 r. przez ponad dekadę. W czwartym sezonie produkcji bohaterowie zmierzą się z nowymi sprawami kryminalnymi, m.in. tajemniczą śmiercią szofera czy młodych małżonków, których ciała zostały porzucone w basenie. Premiera 4. sezonu serialu „Hawaii Five-0” w środę 3 stycznia o godz. 21:00. Kolejne odcinki w środy o 21:00 w AXN.

Serial „Blindspot: Mapa zbrodni” to historia tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander, znana z filmów „Thor” i „Thor: Mroczny świat”). W tłumie przechodniów i turystów na Time Square w Nowym Jorku policja znajduje podejrzaną torbę. W środku znajduje się naga kobieta, której ciało niemal w całości pokrywają świeże tatuaże. Ona sama niczego nie pamięta, nikt nie wie kim jest ani jak się tam znalazła. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton, znany z takich produkcji jak „Kontra: Operacja świt” czy „Królestwo zwierząt”), który zaczyna prowadzić śledztwo w jej sprawie. Wkrótce okazuje się, że rysunki, symbole i liczby na ciele kobiety są mapą zbrodni – wskazówką do ustalenia jej tożsamości i kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. W 2. sezonie serialu widzowie poznają kolejne informacje na temat tajemniczej przeszłości Jane Doe, a ona sama będzie musiała zdecydować kim naprawdę jest i po czyjej stronie walczy. Premiera 2. sezonu serialu „Blindspot: Mapa zbrodni” w środę 3 stycznia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

Serial „Castle” to historia znanego nowojorskiego pisarza, Richarda Castle’a (Nathan Fillion), który w wyniku niemocy twórczej postanawia pomóc nowojorskiej policji w ujęciu mordercy, który naśladuje zabójstwa wcześniej pojawiające się na kartkach jego powieści kryminalnych. Osobą prowadzącą śledztwo okazuje się nieprzejednana pani detektyw, Kate Beckett (Stana Katic), której Castle ma towarzyszyć w roli konsultanta. Po rozwiązaniu sprawy, Castle postanawia na stałe zawitać do życia zawodowego Kate i pomóc jej w rozwiązywaniu kolejnych, skomplikowanych spraw. W 7. sezonie serialu Beckett i Castle postarają się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie Castle’a po którym pisarz stracił pamięć. Premiera 7. sezonu serialu „Castle” w piątek 12 stycznia o godz. 17:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 17:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *