Nowy serial „Craig znad potoku” w Cartoon Network


Nowa, oryginalna produkcja Cartoon Network „Craig znad potoku” trafi na antenę kanału już 15 października. Emocjonujące wyprawy tytułowego dziesięciolatka i jego kumpli zabiorą widzów do świata pełnego przygód i wesołych zabaw w otoczeniu przyrody, gdzie dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

„Craig znad potoku” to nowa produkcja Cartoon Network, która przedstawia losy wyjątkowo dojrzałego jak na swój wiek dziesięciolatka. Tytułowy bohater zabiera swoich kumpli – J.P. oraz Kelsey – do świata pełnego przygód w zielonych okolicach ich rodzinnego miasteczka. Dzięki pomysłowym i pełnym humoru zabawom na świeżym powietrzu, młodzi odkrywcy zmieniają każde popołudnie w niepowtarzalną i emocjonującą wyprawę. Po tegorocznej premierze w Stanach Zjednoczonych serial zdobył uznanie zachodnich mediów, a w sierpniu 2018 r. ogłoszono, że kreskówka doczeka się drugiego sezonu.

Nowy serial „Craig znad potoku” widzowie będą mogli oglądać już od 15 października na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *