Nowy serial Jima Carreya „Umrzeć ze śmiechu” w HBO GO

Premierowy sezon nowego serialu „Umrzeć ze śmiechu” wyprodukowany przez Jima Carrey’a to opowieść o grupie amerykańskich stand-uperów, którzy marzą o sukcesie na scenie. Nowe odcinki serialu będą się pojawiały w serwisie HBO GO w każdy poniedziałek.

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up to dla nich cały świat. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

„Umrzeć ze śmiechu” to nowa produkcja SHOWTIME o stand-upowej scenie z Miasta Aniołów. Pomysłodawcy obrazu Davidowi Flebotte’owi (serial HBO „Zakazane imperium”) udało się wskrzesić ducha lat siedemdziesiątych. W role spragnionych sukcesu młodych komików wcielają się m.in. RJ Cyler („Power Rangers”), Ari Graynor („Rzeka tajemnic”), Clark Duke („Jutro będzie futro”), Michael Angarano („Zakazane królestwo”) i Stephen Guarino („Wyznania zakupoholiczki”). Obok nich występuje laureatka Oscara, Melissa Leo („Fighter”). Producentem wykonawczym serialu jest dwukrotny zdobywca Złotego Globu – Jim Carrey („Zakochany bez pamięci”).

Premierowe dwa odcinki nowego serialu „Umrzeć ze śmiechu” można zobaczyć już w serwisie internetowym HBO GO. Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek. Serial składa się z dziesięciu odcinków.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *