Nowy serial „Mój rycerz i ja” na antenie Boomeranga

Kanał Boomerang zaprasza na barwną przygodę w głąb średniowiecza przedstawioną w nowym serialu „Mój rycerz i ja”. Nie zabraknie w niej odważnych rycerzy w lśniących zbrojach i pięknych księżniczek, które oczekują na ratunek. O dużą dawkę dobrego humoru zadba trójka głównych bohaterów: Henri, Jimmy i Cat. Premiera w poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Uroczy, ale niestety bardzo nieporadny rycerz Henri zawsze gotowy jest oddać życie za swoje królestwo. Przewodzi nietypowej świcie, w której skład wchodzi jego syn – bystry Jimmy i Cat, nietypowa księżniczka, która zamiast sukienek woli wkładać zbroję. Cat różni się od swoich rówieśniczek, czekających w wieżach średniowiecznych zamków na królewicza, który pokona smoka, by następnie poprosi o rękę. Dziewczynka lubi brać sprawy w swoje ręce i razem z członkami wiernej drużyny staje w obronie swojego królestwa.

Trójkę bohaterów czekają nie tylko zabawne perypetie, często będą musieli wykazać się niezwykłą odwagą, lojalnością i sprytem. Młodzi giermkowie – Jimmy i Cat nie jeden raz uratują swojego opiekuna Henriego z poważnych tarapatów, w które wpakuje się przez swoją niezdarność.

Premiera nowej animacji „Mój rycerz i ja” w poniedziałek, 12 grudnia, na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *