Radio WAWA robi przedświąteczne porządki w domach słuchaczy

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Radio WAWA przygotowało dla swoich słuchaczy świąteczne konkursy z nagrodami. Laureaci zabawy „Dzika Ekipa wysprząta Ci dom na Święta” wygrają przedświąteczne porządki, które w ich domach wykonają gospodarze poranka Radia WAWA.

Od 12 do 16 grudnia potrwa akcja „Dzika Ekipa wysprząta Ci dom na Święta”. Gospodarze porannego programu Radia WAWA – Agnieszka Chmielewska, Rafał „Wodzu” Wodziński i Tomasz „DeDektyw Inwektyw” Łysiak odwiedzą wybranych słuchaczy, aby zrobić przedświąteczne porządki w ich domach. – Dobrze znamy naszych słuchaczy i wiemy, że przedświąteczna gorączka, a do tego zakupy, gotowanie i sprzątanie powodują, że znika gdzieś magia świąt. Chcemy nieco odciążyć słuchaczy, a do tego pozytywnie wpłynąć na ich przedświąteczny nastrój – mówi Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia WAWA.

Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać zgłoszenie poprzez formularz na www.radiowawa.pl. Relacje z odwiedzin u słuchaczy i przedświątecznego sprzątania nadawane będą na antenie stacji codziennie między 12 a 16 grudnia 2016 roku.

Ponadto od 12 do 23 grudnia potrwa zabawa „Zaproś Mikołaja Radia WAWA do siebie”. Prezenterzy Radia WAWA Monika Król i Kuba Adamiak odwiedzą słuchaczy w nietypowych miejscach i wręczą im 500 zł na świąteczne zakupy, a także wór świątecznych słodyczy i upominków. Do konkursu można się zgłaszać także przez stronę www.radiowawa.pl.

Laureaci konkursów otrzymają dodatkowo świąteczną składankę „Magiczne Święta”, którą Radio WAWA przygotowało wspólnie z Wytwórnią Lemon Records, działającą w ramach Grupy ZPR Media. Znalazły się na niej świąteczne piosenki w wykonaniu m.in. Czadomana, zespołów Boys, Mig, After Party, Basta.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *