Nowy serial „Mozaika” w HBO3 i HBO GO

Sześcioczęściowy thriller HBO w reżyserii Stevena Soderbergha „Mozaika” („Mosaic”) przedstawia opowieść o odnoszącej sukcesy pisarce, której idealizm tonie w lawinie oszustw, kłamstw i zbrodni. W roli głównej występuje Sharon Stone. Serial jest emitowany codziennie od wtorku, 23 stycznia w HBO3 i dostępny dzień po dniu w serwisie HBO GO.

„Mozaika” to pokręcona opowieść o namiętności, intrygach i oszustwach, stworzona i wyreżyserowana przez Stevena Soderbergha. Mozaika jest thrillerem, który skupia się na zniknięciu słynnej autorki i ilustratorki książek dla dzieci Olivii Lake (Sharon Stone) mieszkającej w malowniczym miasteczku Summit w stanie Utah. Widzowie mogą śledzić czteroletnie starania organów ścigania i znajomych, którzy starają się odkryć prawdę.

Projekt „Mozaika” miał premierę w aplikacji mobilnej, gdzie widzowie mogli zapoznać się z różnymi wersjami zagadki zabójstwa. Debiutujący w HBO, sześcioodcinkowy miniserial pokazuje wersję zdarzeń wybraną przez reżysera. W roli głównej występuje nominowana do Oscara Sharon Stone („Nagi instynkt”, „Kasyno”). Obok niej występują m.in. Garrett Hedlund („Tron: Dziedzictwo”), Frederick Weller („Armageddon”), laureat dwóch Złotych Globów Beau Bridges („Spadkobiercy”), Paul Reubens („Matylda”), Jennifer Ferrin („Seks w wielkim mieście 2”).

Serial HBO „Mozaika” jest emitowany codziennie o godz. 20.00 w HBO3 od wtorku, 23 stycznia. Codziennie rano nowe odcinki będą dostępne w serwisie HBO GO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *