Sześcioczęściowy thriller HBO w reżyserii Stevena Soderbergha “Mozaika” (“Mosaic”) przedstawia opowieść o odnoszącej sukcesy pisarce, której idealizm tonie w lawinie oszustw, kłamstw i zbrodni. W roli głównej występuje Sharon Stone. Serial jest emitowany codziennie od wtorku, 23 stycznia w HBO3 i dostępny dzień po dniu w serwisie HBO GO.

“Mozaika” to pokręcona opowieść o namiętności, intrygach i oszustwach, stworzona i wyreżyserowana przez Stevena Soderbergha. Mozaika jest thrillerem, który skupia się na zniknięciu słynnej autorki i ilustratorki książek dla dzieci Olivii Lake (Sharon Stone) mieszkającej w malowniczym miasteczku Summit w stanie Utah. Widzowie mogą śledzić czteroletnie starania organów ścigania i znajomych, którzy starają się odkryć prawdę.

Projekt “Mozaika” miał premierę w aplikacji mobilnej, gdzie widzowie mogli zapoznać się z różnymi wersjami zagadki zabójstwa. Debiutujący w HBO, sześcioodcinkowy miniserial pokazuje wersję zdarzeń wybraną przez reżysera. W roli głównej występuje nominowana do Oscara Sharon Stone (“Nagi instynkt”, “Kasyno”). Obok niej występują m.in. Garrett Hedlund (“Tron: Dziedzictwo”), Frederick Weller (“Armageddon”), laureat dwóch Złotych Globów Beau Bridges (“Spadkobiercy”), Paul Reubens (“Matylda”), Jennifer Ferrin (“Seks w wielkim mieście 2”).

Serial HBO “Mozaika” jest emitowany codziennie o godz. 20.00 w HBO3 od wtorku, 23 stycznia. Codziennie rano nowe odcinki będą dostępne w serwisie HBO GO.

Źródło: HBO

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0