Nowy sezon serialu „W cieniu” w HBO GO i HBO3

Serial HBO Europe W cieniu (Umbre) to okraszona czarnym humorem historia na pozór zwyczajnego taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Produkcja powraca z trzecim sezonem już 20 listopada do HBO GO oraz HBO3. Tym razem sytuacja wokół Relu mocno się zagęszcza.

Sprawdź godziny emisji serialu „W cieniu” w PROGRAMIE TV

Gra w kotka i myszkę, którą prowadzą ze sobą Relu Oncescu (Șerban Pavlu) i Emilian (Laurentiu Bãnescu) w nowym sezonie dochodzi do punktu, z którego nie ma już wyjścia. Relu angażuje się całkowicie w pokonanie przeciwnika. Zdaje sobie sprawę, że nie tylko jego wolność jest zagrożona, ale również całe jego gangsterskie imperium. Podczas gdy Kapitan (Doru Ana) stara się utrzymać interes, jego brat – tak naprawdę pionek w grze między Relu i Emilianem – Nicu (Costel Cascaval) próbuje go wypchnąć na międzynarodowe wody. Rodzina Relu odsuwa się od niego coraz bardziej, a on sam wciąż zmaga się z konsekwencjami podwójnego życia. Wygląda na to, że nie ma już szans na powrót. Relu doskonale wie, że nie ma nikogo, komu mógłby zaufać.

W nowym sezonie powracają także żona Relu – Gina (Maria Obretin) oraz córka Magda (Madalina Craiu), które próbują poradzić sobie z chaosem, który zapanował w ich życiu. Gina spotyka się z Sebastianem (Mihai Calin), a Magda próbuje sobie poradzić z utratą dziecka i zdaje się, że nie ma już nic, co mogłoby ich połączyć.

W roli głównej w serialu zobaczymy Serbana Pavlu jako Relu Oncescu. Obok niego ponownie wystąpili: Maria Obretin jako Gina Oncescu oraz Laurențiu Bănescu jako Emilian. W pozostały rolach zagrali: Andreea Vasile jako Nico, Costel Cașcaval jako Nicu, Doru Ana jako Kapitan, Mădălina Craiu jako Magda, Gabi Huian jako Teddy, Dan Hurduc jako Chuckie, Mihai Călin jako Sebastian, Ștefan Velniciuc jako Nea Puiu, Sergiu Costache jako Sabin, Augustin Viziru jako Romică oraz Vitalie Bantaș jako Paganel.

Za scenariusz i reżyserię najnowszego sezonu serialu HBO Europe W cieniu (Umbre) odpowiada Bogdan Mirică (film krótkometrażowy Bora Bora, Psy). Alina David pełni rolę producenta, a Steve Matthews producenta wykonawczego. Z ramienia HBO Europe producentami wykonawczymi są Johnathan Young oraz Antony Root. Sezon wyprodukowany został dla HBO przez spółkę Multi Media Est, którą reprezentowali Dragoş Vîlcu oraz Valentin Antofi.

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO Europe W cieniu (Umbre) odbędzie się 20 listopada w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon serialu. Na antenie HBO3 emisja pierwszych dwóch odcinków zaplanowana została także na 20 listopada – na godz. 22.00 oraz 23.10. Emisje kolejnych odcinków odbywać się co tydzień, w środy o godz. 22.00. Serial liczy siedem odcinków.

Sprawdź ofertę kanału HBO3 w PROGRAMIE TV

Premiera produkcji odbędzie się tego samego dnia we wszystkich krajach europejskich, w których dostępne jest HBO.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *