Nowy sezon „Yellowstone” tylko w SkyShowtime

Yellowstone, produkcja MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios, powróci już w listopadzie z sezonem 5B, który będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime.

Serwis SkyShowtime ogłosił, że Yellowstone jest w produkcji. Realizowany przez MTV Entertainment Studios oraz 101 Studios serial wszedł w fazę zdjęć kręconych w stanie Montana. Jak zapowiadano, tytuł ma pojawić się na platformie jeszcze w listopadzie tego roku.

Yellowstone to kronika rodziny Duttonów, posiadaczy największego ranczo w Stanach Zjednoczonych. Pośród zmiennych sojuszy, niewyjaśnionych morderstw, zadanych ran i ciężko wypracowanego szacunku, właściciele są w konflikcie z przygranicznymi sąsiadami – rozrastającym się miastem, rezerwatem Indian oraz pierwszym parkiem narodowym Ameryki.

Yellowstone to dzieło nominowanego do Oscara® scenarzysty Taylora Sheridana (Wind River, Hell or High Water, Sicario) oraz Johna Linsona. Producentami wykonawczymi są m.in.: John Linson, Art Linson, Taylor Sheridan, Kevin Costner, David C. Glasser, Bob Yari, Stephen Kay, Michael Friedman, Christina Voros, a także Keith Cox.

Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *