Nowe sezony „Policjantek i Policjantów” i „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” w Czwórce

Dwunasty już sezon „Policjantek i Policjantów” oraz ósmy sezon „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” będzie można oglądać w Czwórce od 2 marca. Oba seriale emitowane będą w tych samych pasmach, w jakich ukazywały się jesienią: „Policjantki i Policjanci” – od poniedziałku do piątku o godz. 19, a „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” – od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30.

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

Akcja pierwszego odcinka nowej serii „Policjantek i Policjantów” rozpoczyna się dzień po wydarzeniach finału jedenastego sezonu i ucieczce sprzed ołtarza jednej z głównych bohaterek serialu. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą bezpośrednie następstwa ostatnich zdarzeń, a po przeskoku czasowym – dalszy rozwój komplikacji kilku wątków rozpoczętych w poprzedniej serii.

Do obsady serialu – w składzie: Magda Szczepanek, Maryla Morydz, Anna Bosak, Anna Kukawska, Małgorzata Kałuzińska, Paweł Monsiel, Bartosz Piekarski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sukiennik, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy i Przemysław Puchała – dołączy m.in. Izabella Bukowska-Chądzyńska.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

Z kolei w ósmym sezonie „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” twórcy zapowiadają istne trzęsienie ziemi.

Nad niczego niespodziewającymi się bohaterami zaczną gromadzić się czarne chmury, a napięcie rosnąć będzie wraz z kolejnymi niepokojącymi scenami przypominającymi tykanie ukrytej bomby… Zanim jednak widzowie poznają ich sens, upłynie sporo czasu, a kryminalni zmierzą się kolejnymi trudnymi sprawami i nowymi życiowymi wyzwaniami.

W wiosennym sezonie – obok Kamili Ścibiorek, Magdaleny Margulewicz, Gabrieli Oberbek, Mariki Grądkowskiej, Magdy Szczerbowskiej, Moniki Mrozowskiej, Agaty Skórskiej, Marzeny Kipiel-Sztuki, Marka Włodarczyka, Michała Mrozka, Tomasza Radawca, Michała Kitlińskiego, Dariusza Siastacza, Jędrzeja Taranka, Przemysława Kapsy, Saszy Reznikowa, Krzysztofa Suszka – po raz pierwszy pojawi się Maciej Łuczkowski, a powróci Piotr Miazga.

Oba hity Czwórki w poprzednim cieszyły się oglądalnością prawie 1,5 mln widzów, spektakularnie pokonując takie propozycje konkurencji w prime timie jak „Big Brother”, „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Zakochani po uszy”.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

„Policjantki i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny” produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *