Testowa emisja Polsat Film w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC)

Od poniedziałku 24 lutego w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach rozpocznie się testowa emisja kanału Polsat Film w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

Dla widzów z Poznania i okolic:

Od poniedziałku 24 lutego w Poznaniu i okolicach zostanie włączona testowa emisja kanału Polsat Film w nowym standardzie emisji telewizji naziemnej – DVBT2/HEVC.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Film w PROGRAMIE TV

Polsat News będzie dodatkowo nadawany w standardzie DVBT2/AVC.
Aby odbierać Polsat Film, a także Polsat News w nowym standardzie należy dostroić odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej – telewizor lub dekoder.

Jeżeli telewizor nie zostanie przestrojony będzie można nadal oglądać Polsat News w wersji SD, ale bez możliwości odbioru Polsat Film.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Dla widzów z Gdańska, Katowic i Warszawy oraz ich okolic:

Włączona zostanie testowa emisja kanału Polsat Film w standardzie DVBT/HEVC. Polsat News pozostaje tak jak dotychczas nadawany w standardzie DVBT/AVC.

Źródło: Telewizja Polsat

3 Comments on “Testowa emisja Polsat Film w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC)”

  1. Nie wiem czemu ale mi Polsat film wykrywa jako stację radiową jest tylko fonia (dekoder podłączony do tv )a u kolegi jest wizja i fonia (dekoder wbudowany w tv)

    1. Polsat Film nadaje w nowszym standardzie kodowania obrazu. Jeżeli nie masz obrazu to oznacza to, że Twój dekoder nie obsługuje tego standardu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *