Nowy-stary T.Love w „Liście Osobistej” Trójki

W piątek, 4 listopada 2016 roku, premiera nowego krążka zespołu T.Love. Z tej okazji w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej Muniek Staszczyk spotka się z publicznością oraz opowie o najnowszym albumie grupy. Premierowy materiał z tego wydarzenia zaprezentuje Piotr Metz w sobotniej audycji „Lista Osobista”, 5 listopada.

Trzeba mieć dobry repertuar, piosenki i trafić do ludzkich serc. Ludzie potrzebują prawdziwego przekazu – taką dewizą podzielił się Muniek Staszczyk pod koniec sierpnia na antenie Polskiego Radia, opowiadając o nadchodzącym albumie. Dziś wiemy, że najnowsza płyta T.Love, promowana przez takie single jak: „Marsz”, czy „Pielgrzym”, taką właśnie będzie.

4 listopada, w dniu premiery płyty, o godzinie 20:00 Muniek Staszczyk spotka się z publicznością w studiu im. Agnieszki Osieckiej, aby opowiedzieć o nowej pozycji repertuaru T.Love. Retransmisję tego wydarzenia słuchacze radiowej Trójki będą mogli usłyszeć już 5 listopada w audycji Piotra Metza – „Lista osobista”, emitowanej w każdą sobotę w godzinach 19:07-22:00.

Premierowy krążek T.Love, jak mówią sami artyści, to kontynuacja muzycznej drogi, jaką podąża grupa od samego początku. Obok punkowych brzmień, na płycie będzie można usłyszeć elementy elektroniki, czy soulu. Muzyczną konsekwencję potwierdza choćby przewrotny tytuł albumu. Następca „Old is Gold” z 2012 roku to po prostu „T.Love”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *