Maraton z serialem „Kraina bezprawia” na kanale AMC

W poniedziałek, 21 listopada 2016 roku od godziny 21:00, kanał AMC wyemituje maraton z serialem „Kraina bezprawia”. Przedstawione wydarzenia rozgrywają się w oddalonej o kilka wieków przyszłości na terenach należących kiedyś do Stanów Zjednoczonych. Na skutek klęsk żywiołowych i działań człowieka cywilizacja jaką znamy uległa zniszczeniu, a świat cofnął się do poziomu rozwoju średniowiecza. W jednej z głównych ról zobaczymy Daniela Wu, znanego z licznych produkcji, w których zagrał u boku samego Jackiego Chana. Obecnie trwają pracę nad 2. sezonem serialu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AMC

Seria przedstawia postapokaliptyczny obraz przyszłości, w którym cywilizacja jaką znamy uległa zniszczeniu. Ziemie podzielone zostały pomiędzy siedmiu baronów, którzy kontrolują życie podwładnych. W utrzymaniu dyktatorskich rządów wspiera ich armia wyszkolonych Siepaczy, którzy od dzieciństwa są przygotowywani do swej roli. Cieszą się również przywilejami niedostępnymi dla zwykłych ludzi, a dla swojego barona są gotowi na każde poświęcenie. Uczestniczą w wielu niebezpiecznych misjach, dlatego rzadko dożywają trzydziestu lat. Wszelkim regułom wymyka się jednak jeden z nich, Sunny (Daniel Wu), który awansował na stanowisko regenta przewodniczącego wszystkim Siepaczom i jest najbardziej zaufanym doradcą barona Quinna (Marton Csokas). Jego legenda budowana jest na fakcie, że łącznie dokonał ponad 400 zabójstw. Będący z natury samotnikiem, Sunny nigdy nie szukał przyjaciół. Jednak gorący romans z doktor Veil sprawił, że mężczyzna zaczął patrzeć na świat inaczej. Oboje marzą o wspólnej przyszłości z dala od Krainy bezprawia. Gdy losy wojownika i tajemniczego chłopca o imieniu M.K. (Aramis Knight) przecinają się, mężczyzna zdaje się być coraz bliżej osiągniecia celu, dzięki któremu ochroni ukochaną kobietę.

„Kraina bezprawia” to połączenie wielu gatunków – odnajdziemy tu zarówno elementy kina akcji oraz sztuk walki, jak również cechy charakterystyczne dla produkcji przygodowych i fantasy. Inspiracją dla twórców serialu była klasyczna powieść chińska „Wędrówka na Zachód”.

Na maraton z serialem AMC zaprasza 21 listopada o godzinie 21:00.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *