NUTA.TV HD w ofercie biura reklamy TVN Media

Od 1 września 2016 roku Biuro Reklamy TVN Media pod marką Premium TV będzie reprezentować kanał NUTA.TV HD w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego.

TVN Media podpisał umowę o sprzedaży czasu reklamowego z Michał Winnicki Entertainment, w wyniku której od 1 września kanał NUTA.TV HD będzie wchodził w skład Premium TV. Stacja będzie dostępna w ofercie sprzedaży „MONO kanał” i w pakiecie „MIX PLUS”. Również od 1 września zostanie objęta monitoringiem Nielsen Audience Measurement.

NUTA.TV HD to nowy kanał muzyczny, uruchomiony przez nadawcę kanałów tematycznych, takich jak: Power TV HD, Adventure HD i Top Kids HD. NUTA.TV HD prezentuje aktualne hity światowej muzyki pop, dance oraz największe przeboje ostatnich lat. Na antenie można usłyszeć i zobaczyć najbardziej znanych polskich wykonawców w tym m.in.: Margaret, Sylwię Grzeszczak czy Grzegorza Hyżego. Dopełnieniem oferty teledysków będą koncerty nadawane w jakości HD oraz biografie największych artystów muzyki popularnej. Kanał NUTA.TV jest nadawany w jakości HD – opcjonalnie z dźwiękiem Dolby Digital. Stacja jest już dostępna w ofercie wszystkich największych sieci kablowych (w tym m.in.: UPC, Vectra, Multimedia, Inea oraz Toya), a jesienią pojawi się również w przekazie satelitarnym.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *