„Obóz na wyspie”- nowy serial Cartoon Network

Cartoon Network zabiera swoich widzów do krainy magii. Czekają tam na nich uroczy bohaterowie – Oskar i Jeżynka oraz ich wakacyjne przygody, pełne czarodziejskich stworzeń i niewiarygodnych zjawisk. Premiera serialu „Obóz na wyspie” już 1 grudnia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

“Obóz na wyspie” to nowa produkcja Cartoon Network, autorstwa brytyjskiej animatorki i ilustratorki Julii Pott. Ta pobudzająca wyobraźnię młodych widzów kreskówka przedstawia losy Oskara oraz jego najlepszej przyjaciółki Jeżynki. Dwójka głównych bohaterów trafia na swój pierwszy w życiu obóz letni, na którym wszystko może się wydarzyć.

Bohaterowie muszą zebrać się na odwagę, by z dala od swoich rodziców, samodzielnie poradzić sobie z niewiarygodnymi tajemnicami i cudami, które kryje magiczny obóz. Tam opiekunkami są czarownice, konie stają się jednorożcami, a potwory są bardzo przyjazne. Ponadto, dzieci mogą pływać w basenie z rozmownym rekinem, a także przyjaźnić się z Księżycem i bez trudności, gdy tylko skryją się pod łóżkiem, przenosić do innego świata.

Premiera nowego serialu “Obóz na wyspie” już 1 grudnia w Cartoon Network. Emisja w sobotę 1 oraz niedzielę 2 grudnia o godz. 12:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *