Polska premiera animacji „Chupi idzie do szkoły” w POLSAT JimJam

Chupi jest w tym magicznym wieku, w którym dzieci doświadczają rzeczy po raz pierwszy. To czas, gdy zaczyna się jeździć na rowerze bez bocznych kółeczek, nawiązuje się pierwsze przyjaźnie i zaczyna się przygodę ze szkołą. To właśnie w tym miejscu Chupi poznaje kolegów i miło spędza czas. Chłopiec wraz z przyjaciółmi chce odkrywać, doświadczać i uczyć się jak najwięcej nowych rzeczy. Czy to w szkole, czy na boisku, bohater wraz z wesołą gromadką zdobywa wiedzę. Ucz się razem z Chupim! Na serial zapraszamy codziennie o 6:55 i 13:44 tylko w POLSAT JimJam!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat JimJam

W pierwszym odcinku zobaczymy jak Chupi i jego przyjaciele przeżywają pierwszy dzień szkoły po zakończeniu wakacji. Największym zmartwieniem chłopca będzie to, kto okaże się nowym nauczycielem. Czy będzie to dyrektor, który wszystkim wydaje się być surowy i wymagający? Przekonamy się już wkrótce! Innym razem dzieci zmierzą się z bardzo poważnym zadaniem – będą musiały wymyślić swój własny układ taneczny. Tym samym przekonają się, że proces tworzenia wcale nie jest prosty. Pani nauczycielka przekona ich jednak, że są kreatywni, dlatego z łatwością poradzą sobie z tym zadaniem. Gdy minie początkowy stres związany z koniecznością wystąpienia przed całą klasą, każdy zaprezentuje się z jak najlepszej strony.

Chupi wraz z kolegami z klasy uwielbiają spędzać czas na zabawach znanym wszystkim maluchom, np. jak przejść prosto po narysowanej kredą linii? Wspólnie z bohaterami mali widzowie nauczą się także, że zawsze należy sobie pomagać oraz, że każdy czasem popełnia błędy.

Serial animowany „Chupi idzie do szkoły” powstał na podstawie serii książek o przygodach małego chłopczyka. Twórcą postaci Chupiego – chłopca przypominającego wyglądem małego pingwinka – jest francuski ilustrator Thierry Courtin, który powołał go do życia, gdy sam został ojcem. Dzięki serii książeczek chciał przekazać swojemu synowi wiedzę o świecie i oswoić go z tematem szkoły. Historie te mogą stanowić również świetne wsparcie dla rodziców, którzy mają małe dzieci i chcą przybliżyć im różne tematy.

Na serial „Chupi idzie do szkoły” zapraszamy od 3 grudnia codziennie o 6:55 i 13:44 tylko w POLSAT JimJam!

Źródło: Polsat JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *