„Obudź w matce mamuśkę” – konkurs Comedy Central

3 maja 2015 roku kanał Comedy Central rozpoczął emisję drugiego sezonu serialu „Mamuśka”. Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów konkurs pod hasłem „Obudź w matce mamuśkę”. Konkurs odbywa się na stronie internetowej comedycentral.pl.

Konkurs „Obudź w matce mamuśkę” potrwa od 15 do 25 maja 2015 roku. By wziąć udział w zabawie należy odwiedzić stronę http://www.comedycentral.pl/konkurs_obudz_w_matce_mamuske i podzielić się wspomnieniem o najbardziej szalonej rzeczy zrobione wspólnie ze swoja mamą. Nagrodami w konkursie są oryginalne koce z serialu „Mamuśka”.

Serial „Mamuśka” opowiada o perypetiach Christy, samotnej matki, która uporała się z alkoholowym nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Musi pogodzić wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Jakby tego było mało, Christy musi także znosić humory i ostre komentarze własnej matki, Bonnie, która potrafi być niezłą zołzą.

W tytułową postać wciela się Anna Faris, znana z wielu komediowych produkcji. Aktorka zagrała m.in. w drugiej części filmu „Alvin i wiewiórki” czy serii „Straszny Film”. Z kolei w rolę Bonnie wciela się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney, znana m.in. z seriali „Dwóch i pół” i „Trawka” oraz filmów „Zakochana złośnica” czy „American Beauty”.

„Mamuśki”

Emisja: niedziela, godzina 21:30

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *