3 maja 2015 roku kanał Comedy Central rozpoczął emisję drugiego sezonu serialu “Mamuśka”. Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów konkurs pod hasłem “Obudź w matce mamuśkę”. Konkurs odbywa się na stronie internetowej comedycentral.pl.

Konkurs “Obudź w matce mamuśkę” potrwa od 15 do 25 maja 2015 roku. By wziąć udział w zabawie należy odwiedzić stronę http://www.comedycentral.pl/konkurs_obudz_w_matce_mamuske i podzielić się wspomnieniem o najbardziej szalonej rzeczy zrobione wspólnie ze swoja mamą. Nagrodami w konkursie są oryginalne koce z serialu “Mamuśka”.

Serial “Mamuśka” opowiada o perypetiach Christy, samotnej matki, która uporała się z alkoholowym nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Musi pogodzić wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Jakby tego było mało, Christy musi także znosić humory i ostre komentarze własnej matki, Bonnie, która potrafi być niezłą zołzą.

W tytułową postać wciela się Anna Faris, znana z wielu komediowych produkcji. Aktorka zagrała m.in. w drugiej części filmu “Alvin i wiewiórki” czy serii “Straszny Film”. Z kolei w rolę Bonnie wciela się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney, znana m.in. z seriali “Dwóch i pół” i “Trawka” oraz filmów “Zakochana złośnica” czy “American Beauty”.

“Mamuśki”

Emisja: niedziela, godzina 21:30

Źródło: VIMN Poland