Offensywa De Luxe w Trójce

Już po raz dziewiąty Piotr Stelmach i Anna Gacek zapraszają na specjalne wydanie audycji „Offensywa”. W piątek 30 stycznia 2015 roku w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce wystąpi Artur Rojek oraz grupy Organek i Straight Jack Cat. Podczas koncertu zostaną wręczone doroczne nagrody „Offensywy” – Szczoty.

W ramach piątkowego koncertu „Offensywa de Luxe” Piotr Stelmach i Anna Gacek podsumują miniony rok w polskiej muzyce alternatywnej.

W tym roku w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Artur Rojek. Były wokalista kultowej grupy Myslovitz wydał w ubiegłym roku płytę „Składam się z ciągłych powtórzeń”, która spodobała się zarówno krytykom, jak i fanom. Na scenie pojawi się także zespół Organek, którego lider Tomasz Organek uhonorowany został w październiku ub.r. Mateuszem Trójki. Wokalista i kompozytor odebrał nagrodę za debiut w kategorii muzyki rozrywkowej, a doceniony został za: – Odważny i oryginalny powiew rock’n’rolla w muzyce rozrywkowej oraz przypomnienie istoty bezpośredniego i bardzo osobistego kontaktu z publicznością podczas koncertów zorganizowanych w małych miejscowościach na Podlasiu, latem 2014 roku – czytamy w uzasadnieniu werdyktu jury.

Trzeci piątkowy wykonawca to krakowska grupa Straight Jack Cat – półfinaliści programu „Must Be The Music” i laureaci konkursu Krakowskiej Sceny Muzycznej na Płytę Roku 2014.

Wszyscy uczestnicy „Offensywy de Luxe” otrzymają od Piotra Stelmacha i Anny Gacek prestiżowe nagrody – Szczoty.

Dwóch pierwszych artystów uhonorujemy za ich dokonania studyjne i sceniczne w 2014 roku, a koncert ostatniej z wymienionych grup zapowiemy jako występ „ofensywnej” nadziei na rok bieżący i kolejne lata. Niewykluczone, że to nie wszyscy artyści, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie, bo „Offensywa De Luxe” to zawsze był koncert z niespodziankami – mówi Piotr Stelmach, współgospodarz wieczoru.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *