„Paranienormalni Tonight” od marca w TVP2 HD

W nowym rozrywkowym show Dwójki znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach. W pierwszym odcinku z nawałnicą nieoczekiwanych pytań i przewrotnych zadań zmierzy się Bartek Kasprzykowski. Premiera już 1 marca w TVP2 HD.

Paranienormalni to jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Twórcy uwielbianej przez widzów Mariolki oraz królującego w Internecie Kryspina od lat przyciągają przed telewizory rekordową widownię i cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem, specjalnie z myślą o widzach Dwójki, przygotowali nowy, autorski cykliczny program rozrywkowy zatytułowany „Paranienormalni Tonight”. W studio pojawią się gwiazdy, wyraziste osobowości życia publicznego, znane m.in. ze sceny, estrady oraz dużych i małych ekranów. Każdy z gości postara się wybrnąć zwycięsko z nawałnicy zaskakujących pytań, zakręconych zadań i nietypowych sytuacji. Czy wszyscy zdołają wyjść bez szwanku ze spotkania z cesarzem Internetu, Kryspinem? Czy uda im się przetrwać rundę pytań zadawanych przez gwiazdę dziennikarstwa, Mariolkę?

Rozmowom z gośćmi towarzyszyć będą specjalnie nagrane na potrzeby programu skecze. Widzowie TVP2 HD zobaczą też debiutancki serial kabaretów Paranienormalni i Nowaki zatytułowany „W poczekalni przeżycia”. O oprawę muzyczną całości zadba zespół „De S Band”.

„Paranienormalni Tonight”

Premiera: niedziela, 1 marca, godzina 22:00
Emisja: niedziela , godzina 22:00

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *