W poniedziałek, 30 maja 2016 roku, trener Adam Nawałka poda ostateczny skład reprezentacji Polski na EURO 2016. Dwa dni później mecz towarzyski z Holandią. Transmisje obu wydarzeń w Telewizji Polskiej.

W poniedziałkowy wieczór, około godziny 21:00, Adam Nawałka podczas zgrupowania w Arłamowie poda 23-osobowy skład naszej reprezentacji na EURO 2016. Transmisja tego wydarzenia w TVP INFO, a także w magazynie “4-4-2” w TVP Sport, podczas którego eksperci TVP skomentują wybór selekcjonera reprezentacji Polski. Na żywo z Arłamowa będzie emitowany w tym dniu także magazyn “Jedziemy do Francji!” (godzina 20:20, TVP1 HD), a także dzień wcześniej “Sportowa Niedziela”, którą poprowadzi Jacek Kurowski. Zgrupowanie w Arłamowie relacjonują także: Szymon Borczuch i Mariusz Jankowski.

Dwa dni później, 1 czerwca, reprezentacja Polski rozegra jeden z dwóch meczów towarzyskich przed mistrzostwami Europy rozgrywanymi we Francji. W Gdańsku podopieczni Nawałki zmierzą się z Holandią, która sensacyjnie nie awansowała na EURO 2016. Spotkanie będzie można zobaczyć w TVP1 HD, TVP Sport i na stronie sport.tvp.pl.

Magazyn “4-4-2”, podczas którego zostanie ogłoszony skład Polaków na EURO 2016 poprowadzi Maciej Iwański, a jego gościem będzie między innymi były selekcjoner Jerzy Engel. Mecz Polska – Holandia skomentują z Gdańska: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą: Paweł Janas i Marcin Żewłakow. W roli reporterów wystąpią: Szymon Borczuch i Mariusz Jankowski. Mecz będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl, także z alternatywnym komentarzem: Macieja Iwańskiego i Piotra “Izaka” Skowyrskiego – na co dzień komentatora wydarzeń e-sportowych.

Plan transmisji:

Poniedziałek (30 maja)
“4-4-2”, godzina 20:30, TVP Sport i sport.tvp.pl
Ogłoszenie składu na EURO, godzina 21:00, TVP INFO

Środa (1 czerwca)
Polska – Holandia, godzina 20:30, TVP1 HD oraz godzina 20:05, TVP Sport i sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0