Ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2017

20 kwietnia na antenie Radia ESKA, ESKA TV, eska.pl, eskaGO, a także w mediach społecznościowych ogłoszone zostały nominacje do ESKA Music Awards Szczecin 2017. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie. Transmisję z wydarzenia pokażą TVP1 i Radio ESKA.

Sprawdź ofertę kanału ESKA TV w PROGRAMIE TV

To już 16. raz, kiedy kapituła ESKI przydzieliła polskim artystom nominacje do ESKA Music Awards. W tym roku artyści powalczą o nagrody muzyczne w 6 kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy DJ/ Producent, Najlepszy Hit, Najlepsze Video Roku, Najlepszy Artysta W Sieci. Wśród nominowanych znaleźli się:

NAJLEPSZA ARTYSTKA
Sarsa
Monika Lewczuk
Agnieszka Chylińska

NAJLEPSZY ARTYSTA
Kamil Bednarek
Grzegorz Hyży
Mateusz Ziółko

NAJLEPSZY DJ/PRODUCENT
C – Bool
Gromee
Mandee

ESKA TV AWARD – NAJLEPSZE VIDEO
Mrozu „Nieśmiertelni”
Agnieszka Chylińska „Królowa łez”
Bednarek ft. Matheo „Talizman”

eskaGO AWARD – NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI
Margaret
Ewa Farna
Kamil Bednarek

NAJLEPSZY HIT
„Królowa łez” Agnieszka Chylińska
„Magic Symphony” C-Bool
„Ty i ja” Monika Lewczuk
„Talizman” Bednarek & Matheo
„W płomieniach” Mateusz Ziółko

Ostateczny głos, kto otrzyma statuetkę ESKA Music Awards, mają słuchacze Radia ESKA, widzowie ESKI TV, użytkownicy eska.pl i eskaGo.pl. Na swoich faworytów można głosować za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl od teraz do 16 czerwca do godziny 00:01.

Uroczysta gala wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2017 odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie. Muzyczne show pokaże na żywo TVP1, transmisję live będzie też można usłyszeć w Radiu ESKA, natomiast w ESKA TV zostanie wyemitowana retransmisja.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *