Mecz Polska – Szwajcaria w rugby na antenie Super Polsat

W sobotę, 22 kwietnia, na antenie Super Polsat o godzinie 17:00, ostatni mecz reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy 2016/2017. Tym razem Biało-Czerwoni podejmą, na stadionie warszawskiej Polonii, Szwajcarię.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Super Polsat

Po trzymającym w napięciu dreszczowcu Polacy pokonali w poprzednim spotkaniu wicelidera rozgrywek Rugby Europe Trophy – Holandię 14:13 i obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli z 12 punktami. W przypadku zwycięstwa w sobotnim spotkaniu ze Szwajcarią, reprezentacja Polski awansuje na drugie miejsce.

Rugby Europe Trophy to drugi poziom inauguracyjnego sezonu rozgrywek Rugby International Championship (dawnego Pucharu Narodów Europy). Zwycięzca weźmie udział w barażu o awans do Rugby Europe Championship.

Telewizja Polsat zakupiła prawa do transmisji rozgrywek Rugby Europe Trophy, jak również dwóch najwyższych poziomów europejskich klubowych rozgrywek w rugby – European Rugby Champions Cup oraz European Rugby Challange Cup do sezonu 2017/2018.

Transmisja spotkania Polska – Szwajcaria w sobotę, 22 kwietnia, od godziny 17:00 na antenie Super Polsat oraz Polsat Sport News HD.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *