Po kilkumiesięcznej przerwie na antenę Radia ZET Chilli wraca Olga Kozierowska – prowadząca audycję “Sukces pisany szminką”. Weekendowe pasmo “Nastaw się na chill out” w godzinach 11:00-19:00 poprowadzą Dominika Biegańska i Martyna Wawryło.

“Sukces pisany szminką” to autorski program Olgi Kozierowskiej, który na antenie Radia ZET Chilli będzie można ponownie usłyszeć w każdą sobotę między godziną 10:00 a 11:00. Audycja poświęcona jest przede wszystkim kobietom w świecie nauki, biznesu, nowych technologii, ale i kultury. Już od 10 września 2016 roku prowadząca zaprasza na dużą dawkę praktycznej wiedzy, motywacji i energii w Radiu ZET Chilli.

Dominika Biegańska słuchaczom Radia ZET Chilli znana jest przede wszystkim ze swojego zamiłowania do kulinariów. W programie “Szczypta Chilli” w każdą sobotę (godziny 13:00-14:00) wraz ze swoimi gośćmi pobudza kubki smakowe. Teraz w soboty i niedziele między godziną 11:00 a 19:00 naprzemiennie z Martyną Wawryło – na co dzień zastępcą dyrektora muzycznego Radia ZET Chilli – wprowadzi słuchaczy w weekendowy nastrój. W programie przewodnik po najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, informacje o nowościach wydawniczych i muzyka, która nastawia na chill out.

Źródło: Eurozet