„10 zadań specjalnych Michela Morana” w TTV

3 września 2016 roku na antenie TTV zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu „10 zadań specjalnych Michela Morana”. Michel Moran, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, tym razem wystąpi w innej roli i sam przygotuje pyszne dania. W nowym programie w TTV zaprezentuje jak przygotować posiłek na specjalne okazje.

Sprawdź godziny emisji programu „10 zadań specjalnych Michela Morana”

Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przygotowywać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie.

Już w najbliższą sobotę Michel gotuje dla osób o wymagających i wybrednych żołądkach. Większość z nas może z przyjemnością i bezkarnie delektować się daniami najróżniejszych kuchni z całego świata, mieszać ze sobą różnorodne składniki, próbować zwariowanych połączeń smakowych, eksperymentować i odkrywać nowe kulinarne lądy. Zdarzają się jednak i takie osoby, których żołądek jest niezwykle delikatny, potrzebuje szczególnej uwagi, pieczołowitego doboru składników, delikatnych przypraw i uważnego przygotowania. Dla takich właśnie osób gotuje dziś Michel Moran. Jego dzisiejszym zadaniem specjalnym jest gotowanie dla osób o wymagających i wybrednych żołądkach. Wykorzystując świeże warzywa, chude mięsa i bogactwo dostępnych kasz pokaże jak przyrządzić pyszny posiłek, który będzie przyjazny dla najdelikatniejszego nawet żołądka. Okazuje się, że dania przeznaczone dla osób o wrażliwych żołądkach mogą być delikatne i lekkostrawne, a jednocześnie apetyczne i pyszne. Michel proponuje przekąskę warzywną, czyli lekką sałatkę i kremowego kurczaka, czyli delikatne mięso gotowane w warzywach.

„10 zadań specjalnych Michela Morana”

Premiera: sobota, 3 września, godzina 10:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *