Ósmy sezon „Pory na przygodę” w Cartoon Network

Finn i Jake znów muszą stawić czoła trudnym wyzwaniom i zmierzyć się z nowymi, potężnymi potworami. Czeka ich również pełna niebezpieczeństw wyprawa przez ocean. Premiera nowych odcinków serialu „Pora na przygodę” w poniedziałek 27 marca o godzinie 20:10 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

W ósmym sezonie „Pory na przygodę” Finn nadal marzy o tym, by zostać bohaterem. On i jego najlepszy przyjaciel – pies Jake niejeden raz będą musieli spieszyć z pomocą swoim przyjaciołom z Krainy Ooo. Kim Kil Whan będzie miał poważne problemy ze swoją córką Bronwyn, która ciągle gdzieś znika. Przygnębiony swoją bezsilnością, poprosi o wsparcie Finna. Bohater postanowi rozwiązać zagadkę i jak najszybciej odnaleźć dziewczynkę. Innym razem pomoże Jamesowi Baxter’owi zrozumieć, co tak naprawdę sprawia mu radość.

Finn i Jake odbędą też daleką i bardzo ryzykowną wyprawę przez ocean. W podróży czyha na nich mnóstwo niebezpieczeństw, a na swojej drodze spotkają wiele tajemniczych stworzeń. Wielkie wyzwania czekają też Królewnę Balonową, która będzie zmuszona stanąć w obronie Słodkiego Królestwa i odeprzeć niespodziewany atak na swoją krainę. O tym, czy jej misja zakończy się zwycięstwem, widzowie dowiedzą się oglądając ósmy sezon „Pory na przygodę”.

Premiera nowych odcinków „Pory na przygodę” w poniedziałek 27 marca na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *