„Ostatni prawdziwy mężczyzna” na FOX Comedy

W lipcu na FOX Comedy widzów czeka premiera szóstego, finałowego sezonu serialu „Ostatni prawdziwy mężczyzna”. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim Allen, „Śnięty Mikołaj”) – mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję firmy z akcesoriami dla „prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: „Co się stało z mężczyznami?”. Jego żona Vanessa (Nancy Travis, „Trzech mężczyzn i dziecko”), która w poprzednim sezonie z powodzeniem pracowała jako nauczycielka w publicznej szkole, obecnie znajduje się w nowym życiowym położeniu w związku z wiszącym w powietrzu strajkiem nauczycieli w Denver.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

To jednak nie wszystko, bo duża rodzina, to duże wyzwania! Z domu wyprowadza się jedna z córek, natomiast przyszły mąż drugiej właśnie przygotowuje się, żeby się do nich wprowadzić. Za to najstarsza córka Kristin (Amanda Fuller) wraz z mężem Ryanem kupili swój pierwszy dom i, jak to bywa w takiej sytuacji, spotykają ich same problemy. Kristin nadal z powodzeniem zarządza restauracją, podczas gdy Ryan koncentruje się na wychowaniu ich syna Boyda. Tymczasem Mike czuje się w obowiązku, by być dla wnuka przeciwwagą dla liberalnych poglądów Ryana.

Zmiany nastąpią również w życiu średniej córki Mandy (Molly Ephraim), która w tym roku wychodzi za mąż za Kyle’a (Christoph Sanders, „Legalne blondynki”). Mike nie tylko walczy z Mandy, która za wszelką cenę chce zorganizować perfekcyjny ślub i mieć całkowitą kontrolę nad uroczystością, musi także poradzić sobie ze świadomością, że jego wieloletni pracownik Kyle zostanie jego zięciem.

„Ostatni prawdziwy mężczyzna”

Premiera: wtorek, 4 lipca, godzina 16:20

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *