Muzyczne podsumowanie połowy 2017 w Kino Polska Muzyka

Czy pierwsze półrocze należało do młodych artystów, czy do dobrze już znanych gwiazd? A może pojawił się ktoś zupełnie nowy na polskiej scenie muzycznej? Kino Polska Muzyka zapytała o to swoich widzów. Wyniki głosowania zobaczymy już w pierwszy weekend lipca.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Kino Polska Muzyka

W sobotę, 1 lipca o godzinie 22:00 Kino Polska Muzyka wyemituje ranking „Największych przebojów pierwszego półrocza 2017”. Znajdą się w nim najpopularniejsze piosenki polskich artystów, które wybrali widzowie stacji w internetowym głosowaniu. Listę przebojów będzie można zobaczyć również w niedzielę, 2 lipca o godzinie 14:00 i we wtorek, 4 lipca o godzinie 10:00.

W lipcu muzyczne rankingi muzyczne pojawią się w stałym pasmie w każdy wtorek o godzinie 8:00. Począwszy od 11 lipca zobaczymy „100 piosenek idealnych na lato”, „100 ulubionych przebojów widzów Kino Polska Muzyka” oraz „100 największych przebojów lat 80.”. Jak zawsze w soboty o godzinie 18:00 stacja pokaże „Polski TOP tygodnia”, czyli bieżący ranking najnowszych polskich przebojów, a w niedziele o godzinie 11:00 „TOP30” – jedyny ranking muzyczny, w którym konkurują przeboje lat 70., 80., 90. i współczesne hity.

6 lipca z okazji urodzin lidera zespołu Kombii Kino Polska Muzyka przypomni największe przeboje Grzegorza Skawińskiego. 30 lipca stacja wyemituje natomiast jeden z ostatnich koncertów legendarnego Dżemu jeszcze z udziałem zmarłego rok później Ryszarda Riedla. W maju 1993 roku w Łodzi zespół zagrał akustyczny koncert na długo przed modą na występy unplugged. Ten niezapomniany występ Kino Polska Muzyka pokaże w rocznicę śmierci Riedla.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *