Ostatni sezon „4 Blocks” w TNT

„4 Blocks” dobiega końca. Ostatni sezon serialu kryminalnego, który przedstawia losy przestępczego klanu Hamadych z dzielnicy Berlin-Neukölln już 2 grudnia pojawi się na kanale TNT.

Sprawdź godzin emisji serialu „4 Blocks” w PROGRAMIE TV

Nadchodzi finał wielokrotnie nagradzanej sagi o berlińskich gangsterach, „4 Blocks”. Sezon kończący serial o rodzie przestępców z dzielnicy Berlin-Neukölln, składa się z sześciu odcinków, w których ma miejsce prawdziwa próba sił. Do miasta przybywają nowi rywale, sojusznicy odwracają się od Toniego (Kida Khodr Ramadan), a z cienia zaczynają wyłaniać się najbardziej niebezpieczni przeciwnicy Hamadych. Wszystko wskazuje na to, że największe zagrożenie mogą stanowić ci, którzy są najbliżej. Czy przywódca klanu powinien spodziewać się ciosu ze strony kogoś z jego własnych szeregów? Czy mężczyzna zdoła obronić swoją rodzinę i dzielnicę, czy wszystko straci?

Serial ‘4 Blocks’ miał swoją premierę na Berlinale w lutym 2017 roku i do tej pory ma na swoim koncie aż 15 nagród filmowych. Koncepcja nadchodzącego trzeciego sezonu powstała za sprawą Hanno Hackforta, Boba Konrada, Richarda Kropfa oraz Eckeharda Weisa i książek Hackforta, Frédérica Hambalka i Niko Schulza-Dornburga. Reżyserem jest Özgür Yıldırım, natomiast operatorem kamery Matthias Bolliger. Producentami wykonawczymi są Quirin Berg, Max Wiedemann i Sven Miehe z W & B Television, a także Hannes Heyelmann i Anke Greifeneder z TNT. Oprócz Kidy Khodr Ramadana w trzecim sezonie pojawią się również Veysel Gelin, Massive, Almila Bagriacik, Maryam Zaree, Karolina Lodyga, Sami Nasser, Rauand Taleb, Hassan Akkouch i Sabrina Amali.

Sprawdź ofertę kanału TNT w PROGRAMIE TV

Premiera pierwszych dwóch odcinków trzeciego sezonu „4 Blocks” już w poniedziałek 2 grudnia o godz. 23:00 na kanale TNT. Więcej informacji na temat finałowego sezonu serialu można znaleźć pod hashtagiem #4thelasttime.

Źródło: Turner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *