Ostatni sezon „Zwyczajnego serialu” w Cartoon Network

Mordechaj, Rigby i pozostali pracownicy parku powracają. Tym razem bohaterowie będą musieli odnaleźć się w zupełnie nowej, kosmicznej rzeczywistości, a Papcio spróbuje poradzić sobie z bezsennością. Premiera ostatniego sezonu „Zwyczajnego serialu” w poniedziałek 13 marca o godzinie 20:35 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Czas na ósmy i ostatni sezon przygód mieszkańców parku należącego do Papcia. Bohaterowie, po hucznym przyjęciu z okazji ukończenia szkoły przez Rigby’ego, znaleźli się w przestrzeni kosmicznej. Cała ekipa stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ale wiele wskazuje na to, że życie tam i przetrwanie wcale nie będzie takie łatwe. Wszyscy żyją jednak ze świadomością, że mają szansę przejść do historii. Jednak Benson, wcale nie jest tym zainteresowany. Właśnie rozstał się z Pam i bardzo chce wrócić do domu. Czy zmieni zdanie, gdy pozna Roxy? Odpowiedź na to pytanie w ósmym sezonie „Zwyczajnego serialu”.

W tych niesprzyjających okolicznościach Mordechaj i Rigby mają jeszcze jeden problem – Papcio od dłuższego czasu cierpi na bezsenność. Próbował poradzić sobie sam z tym problemem, ale żadne rozwiązanie nie przyniosło efektu. Teraz wszyscy przyjaciele spróbują razem znaleźć sposób na spokojny sen właściciela parku.

Premiera ósmego sezonu „Zwyczajnego serialu” w poniedziałek 13 marca na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *