„Ostre cięcie” na antenie TTV

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, na antenie TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu TTV „Ostre Cięcie”. To szansa, by poznać dwóch bezkompromisowych fryzjerów, zmieniających oblicze polskich zakładów fryzjerskich.

W programie „Ostre Cięcie” dwaj charyzmatyczni fryzjerzy, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, odwiedzają podupadające zakłady fryzjerskie, znajdują przyczyny kłopotów i podpowiadają, jakie wprowadzić zmiany. Kłótnie, awantury, urażone ambicje, łzy, ale też zapał, chęć do wprowadzenia zmian i radość z sukcesu. Czy wszystkie zakłady fryzjerskie uda się zamienić w eleganckie i nowoczesne salony?

W pierwszym odcinku ekipa „Ostrego Cięcia” zagląda do Międzybrodzia Bialskiego, gdzie spotyka Beatę, dla której zakład fryzjerski jest ważniejszy niż własna rodzina. Właścicielka przyznaje, że musi sama wszystko kontrolować, bo inaczej salon nie będzie działał dobrze. Ale czy faktycznie tak jest? Czy ta obsesja szefowej przekłada się na dobrą obsługę klienta, wysokie kwalifikacje pracownic i – przede wszystkim – na porządek i higienę w jej zakładzie?

Jak Tomek i Andrzej poradzą sobie z nadgorliwą szefową? Czy salon zdobędzie rekomendację gościa specjalnego? Odpowiedzi na te wszystkie pytania już w pierwszym odcinku „Ostrego Cięcia”, w sobotę o godzinie 12:25 na antenie TVN.

Kolejny odcinek programu będzie można zobaczyć w piątek, 12 kwietnia, o godzinie 20:05 na antenie TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *