Pakiet Rodzinny HD za darmo do końca roku w Cyfrowym Polsacie

W Cyfrowym Polsacie pojawiła się nowa promocja – klienci, którzy wybiorą teraz pakiet Rodzinny HD, nie tylko będą go oglądać do końca tego roku za darmo, ale dodatkowo otrzymają w prezencie przez całą umowę dwa filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Do składającego się z ponad 80 kanałów pakietu dołączyło również pięć nowych stacji w jakości HD: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD i TV6 HD.

Z myślą o klientach ceniących najlepsze kino, Cyfrowy Polsat rozszerzył ofertę najniższego pakietu Rodzinnego HD. Osoby, które zdecydują się na ten pakiet, w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł, oprócz 84 kanałów otrzymają dodatkowo stacje z pakietu Cinemax HD przez całą umowę bez dodatkowych opłat. Nadawane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam kanały Cinemax HD i Cinemax 2 HD to doskonały wybór dla widzów, którzy zainteresowani są najlepszymi filmowymi produkcjami, jak: „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Wielki Liberace”, „San Andreas” czy „Zakładnik z Wall Street”.

Wybierając pakiet Rodzinny HD z Cinemax HD, klient otrzyma:
– 86 kanałów, w tym 27 w jakości HD, do końca roku za darmo;
– Filmowe kanały premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD w prezencie przez całą umowę;
– Najlepszy sport na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra w jakości HD;
– Aż 28 dodatkowych kanałów, m.in. AXN HD, FOX HD, Discovery Channel czy Eurosport 1, do końca roku w prezencie;
– Dekoder PVR z możliwością nagrywania już od 1 zł;
– Możliwość skorzystania z opcji ON THE GO – ponad 50 kanałów i tysiące programów na życzenie na urządzeniach mobilnych za jedyne 5 zł/mies.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *