Dzień Matki w Romance TV

26 maja Romance TV zaprasza wszystkie Mamy na wyjątkowe filmy. Stacja pokaże aż pięć wzruszających komedii romantycznych, gdzie główną rolę odgrywają właśnie Matki. Premierowo widzowie zobaczą „I wtedy pojawiła się Wanda” o godzinie 21:00. Zaś cały cykl rozpocznie się już o godzinie 12:10.

Dzień Matki to ważne święto, które Romance TV chce uczcić specjalnie na tę okazję przygotowanymi komediami romantycznymi. Zaczniemy od kultowego filmu „Gang mam” przedstawiającego historię 37-letniej Conny, której życie wywraca się do góry nogami po zdradzie męża… Już o godzinie 14:05 zobaczymy dalsze losy Conny w „Gang mam: Matka chrzestna”.

Kolejnym filmem tego dnia, o godzinie 18:05 będzie „Mama na patrolu”. Widzowie poznają Mię, perfekcyjną panią domu, której mąż Florian jest wziętym dentystą. Gdy w domu sąsiadów dochodzi do włamania i Mia przypadkowo trafia na ślad złodziei, policjanci zwracają uwagę na sprytną kobietę i zapraszają ją na komendę. Mia ma teraz dołączyć do ich zespołu jako policjantka w spódnicy. Pewnym problemem jest obowiązkowe szkolenie, któremu jednak Mia oddaje się bez reszty…

Zaś o godzinie 21:00 Romance TV zaprasza na premierę komedii „I wtedy pojawiła się Wanda”. Karlheinz, właściciel niewielkiego przedsiębiorstwa budowlanego w Berlinie samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Jego firmie wiedzie się coraz gorzej i grozi jej nieuchronne bankructwo. Za swoje niepowodzenia obwinia zatrudnianych na czarno na niemieckich budowach pracowników pochodzących z Polski. Przypadkiem poznaje polską kelnerkę Wandę i zdesperowany, wcale tego naprawdę nie chcąc, zatrudnia ją jako opiekunkę swoich dzieci. Okazuje się, że Wanda znakomicie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nie zdając sobie z tego sprawy, Karlheinz powoli traci dla niej głowę i serce.

Dzień Matki to czas, kiedy wszystkie mamy powinny odpocząć i zrelaksować się. Oczywiście mamy zasługują na uwagę i wdzięczność przez cały rok, miło jednak, że jest święto, które podkreśla ważną rolę każdej kobiety jako matki. Romance TV zadbał, by tego dnia każda mama mogła usiąść na chwilę przed telewizorem i obejrzeć jedną lub kilka z pięciu cudownych komedii. Szczególnie polecam premierę „I wtedy pojawiła się Wanda”, którą sama z chęcią zobaczę! – mówi Aleksandra Woźniak, aktorka, ambasadorka Romance TV.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia Romance TV zaprasza na film „Lilly Schönauer: Figle losu” o godzinie 22:55. Poznamy historię Jenny, która zachodzi w nieplanowaną ciążę. Dodatkowo w operze monachijskiej, w której pracuje jako dyrektor artystyczna, zatrudniony zostaje jej były chłopak… Wszystkie jej plany zostaną pokrzyżowane.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *