Gala KSW Colosseum na żywo w Vectrze

Gala KSW 39 Colossuem na Stadionie PGE Narodowy 27 maja będzie największym wydarzeniem w historii europejskiego MMA oraz jednym z największych wydarzeń w światowej historii mieszanych sztuk walki. Abonenci Vectry po raz kolejny otrzymują możliwość obejrzenia na żywo tak atrakcyjnej imprezy poprzez opcję pay-per-view. Dziś Vectra rozpoczęła sprzedaż dostępu do gali w rozdzielczości HD w cenie 39,90 zł.

Organizacja KSW stanęła na wysokości zadania organizując galę na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To miejsce jak najbardziej godne bycia areną dla największych polskich gwiazd MMA. Na warszawskiej gali wystąpią między innymi Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Marcin Różalski i Mariusz Pudzianowski. Spotkania tak wielu gwiazd jednocześnie nie zdarzają się często, dlatego najbliższe walki rywalizujących ze sobą tytanów gwarantują najwyższe emocje. Tym bardziej, że widowisko będzie oglądać rekordowa liczba widzów. Sprzedano już znakomitą większość z 65 tys. biletów, co jest dużym sukcesem frekwencyjnym i z pewnością przełoży się na ogromne emocje na trybunach naszego narodowego Colosseum.

Galę będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry, którzy zamówią usługę payper-view przygotowaną w atrakcyjnych cenach:
• przedsprzedaż, od dziś 15 maja do piątku 26 maja – 39,90 zł
• sprzedaż w dniu gali, sobota 27 maja do godziny 22:00 – 49,90 zł

Dodatkową atrakcją jest zerowa opłata za transmisję w przypadku zakupu jednego z wybranych telewizyjnych pakietów Premium Vectry (Sport Na Ostro, Eleven, Canal+).

Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.

Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 19:00 (studio), o 19:30 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *