„Paradoks”, „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe” od września premierowo w TVP2/HD

Dwójka jesienią, to doskonałe programy, wyjątkowe filmy i najlepsze seriale. Ramówka TVP2/HD zapowiada się więcej niż atrakcyjnie. Takiej telewizji po prostu nie można nie lubić. Nowe intrygujące tytuły, kolejne sezony lubianych i cenionych przez widzów serii, atrakcyjne czasy emisji najpopularniejszych propozycji telewizyjnej Dwójki już od września dla wszystkich zwolenników dobrej, profesjonalnej i inteligentnej telewizji.

Dobry serial jest jak kinowy hit. Widz musi czuć, że ma przed sobą realizację z najwyższej półki. Dwójka z przyjemnością zaprasza do oglądania swojego nowego serialu kryminalnego. Od 6 września, nowości jesiennej ramówki, przez trzynaście czwartkowych wieczorów śledzić będziemy historię inspektora Marka Kaszowskiego, dla którego sprawiedliwość istotniejsza jest niż prawo. Serial „Paradoks”, w którym główne role zagrali Bogusław Linda, Anna Grycewicz oraz Cezary Łukaszewicz, jest propozycją zrealizowaną na poziomie najlepszych światowych produkcji telewizyjnych. Każdy odcinek zawiera w sobie intrygującą i niepokojącą zagadkę kryminalną. Całość scala niejednoznaczna postać inspektora Kaszowskiego, prowadzone równolegle śledztwo oraz osobiste wątki pozostałych postaci. Założeniem twórców było zrobienie serialu, jak filmu kinowego. Został on nakręcony jednocześnie dwiema cyfrowymi kamerami najnowszej generacji typu RED. W ten sam sposób, w jaki David Fincher zrealizował „Dziewczynę z tatuażem”. Poza tym „Paradoks” został wyreżyserowany przez znakomitych i wielokrotnie nagradzanych młodych reżyserów, Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza, oraz autora scenariusza Igora Brejdyganta. Premiera 6 września, godzina 21:05. Czwartkowy wieczór zapowiada się naprawdę mocno.

Poza nowym serialem kryminalnym „Paradoks”, telewizyjna Dwójka pokaże kolejne sezony sprawdzonych, kochanych przez widzów i bardzo dobrych seriali własnej produkcji. Niezmiennie, w poniedziałkowe i we wtorkowe wieczory, o godzinie 20:40 oglądać będziemy bijącą rekordy popularności sagę rodu Mostowiaków. „M jak miłość” startuje 3 września. A od 5 września Dwójka emitować będzie swój mocno wyczekiwany przebój, w którym powrócą po wakacyjnej przerwie bohaterowie najlepszego serialu medycznego – „Na dobre i na złe”. W kolejnym sezonie zobaczymy oczywiście Marka Bukowskiego, Mariana Opanię, Bartosza Opanię, Piotra Garlickiego, Kamillę Baar, Milenę Starską, Emilię Komarnicką i innych. Powróci też Michał Żebrowski. Od tej jesieni emisja w każdą środę o godzinie 20:40. – W ten sposób chcemy wzmocnić pasmo polskich seriali – mówi dyrektor TVP2, Jerzy Kapuściński – Od września, od poniedziałku do środy o 20:40 w Dwójce zaproponujemy widzom najlepszą polską ofertę serialową. –

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *