Już dziś o 22:00 Comedy Central i plejada gwiazd „zlinczują” Roseanne!

Dziś o godzinie 22:00 w Comedy Central czołowe gwiazdy amerykańskiego ekranu „zlinczują” słynną Roseanne Barr. Roast – autorski program Comedy Central należy do najbardziej bezkompromisowych w historii branży rozrywkowej.

Poczucie humoru i dystansu do siebie, z którego jest znana słynna aktorka komediowa Roseanne, zostanie poddane niezwykle trudnej próbie. Będzie musiała stawić czoła najbardziej niewybrednym żartom przyjaciół, kolegów z pracy i byłych współpracowników. Seks, używki, czy porażki zawodowe – żaden temat nie zostanie pominięty…

Wśród osób biorących udział w specjalnym programie znalazły się takie gwiazdy, jak: Ellen Barkin, Carrie „Księżniczka Leia” Fisher oraz sama Sharon „Szpikulec do lodu” Stone. Niezapowiedzianym gościem nagrania był były mąż aktorki, Tom Arnold, który najlepiej zna wady Roseanne.

Autorzy formatu Roast chcą, aby w linczu i przypiekaniu Roseanne Barr mogły wziąć udział nie tylko gwiazdy siedzące na sali obok aktorki, ale także widzowie na całym świecie. W tym celu przygotowana została specjalna aplikacja roast2012.pl, która pozwoli na bieżąco oceniać żarty. Tym samym widzowie będą mieli swój udział w tworzeniu kolejnych programów – producenci wiedząc, jakie żarty podobają się publiczności mogą pod uwagę gust fanów.

ROAST ROSEANNE BARR
Premiera programu w Comedy Central: poniedziałek, 20 sierpnia, godzina 22:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *