Paramount Play w ofercie IPLI i wkrótce Orange

Polscy widzowie zyskują coraz szerszy dostęp do serwisu SVOD Paramount Play uruchomionego w zeszłym roku przez Viacom. Od dzisiaj, abonenci pakietu IPLA FILMY I SERIALE w serwisie rozrywki internetowej IPLA otrzymają dostęp do bogatej biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do szerokiej gamy programów MTV oraz Comedy Central. Dzięki współpracy pomiędzy Viacom International Media Networks (VIMN) a Orange Polska, także użytkownicy platformy Orange TV będą mogli korzystać z szerokiej oferty programowej Paramount Play.

Serwis Paramount Play zadebiutował 25 października 2018 roku, a Polska jest pierwszym krajem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który otrzymał dostęp do tej usługi. Paramount Play zapewnia dostęp do bogatej biblioteki filmowej Paramount Pictures oraz popularnych seriali i lokalnych produkcji znanych z kanałów Viacom. Usługa ta jest także dostępna dla abonentów Play i telewizji kablowej Toya.

Paramount Play w serwisie IPLA

W IPLI można znaleźć 14 kanałów od Viacom International Media Networks, a teraz dzięki rozszerzeniu współpracy między nadawcą a Cyfrowym Polsatem użytkownicy serwisu otrzymają w ramach pakietu IPLA FILMY I SERIALE dostęp do bogatej biblioteki tytułów Paramount Play – od kultowych filmów „American Beauty”, „Transformers” i „Gliniarz z Beverly Hills”, po najpopularniejsze lokalne produkcje, takie jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na Plaży Polska”, „Drunk History – Pół litra historii” oraz „Comedy Club”. Dodatkowo, najnowszy serial Paramount „Yellowstone”, w którym w roli głównej wystąpił Kevin Costner, będzie dostępny w serwisie Paramount Play, i tym samym w IPLI, zaraz po jego premierze na antenie Paramount Channel HD. Ponadto wyselekcjonowane filmy Paramount swoim abonentom zaproponuje sieć Plus z Grupy Cyfrowy Polsat, za pośrednictwem aplikacji PlusFun dostępnej wyłącznie dla użytkowników tej sieci.

Paramount Play w Orange TV

W wyniku poszerzenia partnerstwa pomiędzy VIMN i Orange Polska, użytkownicy platformy Orange TV będą mogli wkrótce skorzystać z serwisu SVOD Paramount Play, otrzymując nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do szerokiej gamy programów MTV, Comedy Central, Nick Jr. i Nickelodeon. Abonenci rozszerzonego pakietu podstawowego IPTV Orange uzyskają dostęp do ponad 700 tytułów. Serwis Paramount Play zostanie uruchomiony we współpracy z Orange TV wiosną tego roku.

Bezpłatny dostęp do kanału dziecięciego Nicktoons HD przez 3 miesiące
W ramach współpracy, kanał dziecięcy Nicktoons HD został udostępniony klientom Orange IPTV w rozszerzonym pakiecie podstawowym. W ten sposób Nicktoons HD stał się 14. kanałem telewizyjnym Viacom dystrybuowanym do klientów Orange. Nicktoons to pierwszy w Polsce kanał dla dzieci w wieku 4-10 lat nadający przez całą dobę, oferujący najlepsze animacje skierowane do całej rodziny, takie jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Kung Fu Panda”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Wróżkowie chrzestni” oraz „Hej Arnold!”. Podczas trzymiesięcznego okresu wszyscy klienci Orange IPTV będą mogli bezpłatnie korzystać z nowych treści dla dzieci, niezależnie od wykupionego przez nich pakietu.

Gábor Harsányi, Vice President Content Distribution Management, VIMN CEEI dodaje: – Bardzo się cieszymy z umocnienia naszej współpracy z Cyfrowym Polsatem oraz Orange Polska. Podpisane przez nas umowy pozwolą na dostarczenie większej ilości treści dostosowanych do potrzeb polskich widzów, którzy będą z nich dowolnie korzystać. Serwis Paramount Play zapewni im dostęp do szerokiej gamy programów oferowanych przez Viacom, dostępnych zawsze i wszędzie na dowolnym urządzeniu.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *