„Paranormalne wieczory” w sierpniu na CBS Reality

W sierpniowe piątki CBS Reality zaprasza na cykl „Paranormalne wieczory”, który odkryje przed widzami tajemniczą stronę życia. Zak Bagans, prowadzący program „Tropiciele Duchów”, wraz z dwoma pomocnikami podróżuje do nawiedzonych miejsc, by później pozostać tam na całą noc, tylko w towarzystwie kamer. Drugi program ujawnia kulisy pracy „Detektywów-jasnowidzów”, którzy używają swoich parapsychicznych zdolności, aby rozwikłać zagadki niewyjaśnionych zgonów i zaginięć. Cykl „Paranormalne wieczory” od 5 sierpnia 2016 roku w każdy piątek od godziny 21:00 na CBS Reality.

Zak Bagans, prowadzący program „Tropiciele duchów”, nie wierzył w zjawiska paranormalne, póki sam się z nimi nie zetknął. Od tego momentu postanowił nie tylko szukać miejsc, w których może spotkać istoty z innego wymiaru, ale także utrwalać ich obecność na nagraniach. W sierpniu widzowie CBS Reality będą mieli okazję zobaczyć 3. sezon programu. W pierwszym odcinku „Tropiciele duchów” udadzą się w głąb pustyni Arizona by dotrzeć do tzw. „Kopalni Sępów”, która w drugiej połowie XIX wieku przyciągała tysiące poszukiwaczy złota. Wkrótce, szerząca się przemoc i korupcja doprowadziły do serii tajemniczych zgonów. Ekipa Bagansa postanowiła przeprowadzić śledztwo i zmierzyć się z siłą, która nawiedziła te tereny i sprawiła, że otaczająca kopalnię osada całkowicie wymarła, stając się miastem duchów.

Drugi program w cyklu „Paranormalne wieczory” to „Detektywi-jasnowidze”. Pokazuje on prawdziwe dochodzenia prowadzone przez jasnowidzów starających się rozwiązać sprawy dotyczące morderstw i zaginięć, które nie zostały wyjaśnione przez policję. Bohaterowie – Colin Fry, Tony Stockwell i T. J. Higgs używają w tym celu wrodzonych zdolności parapsychicznych. W 1. sezonie programu przedstawiona zostanie między innymi historia śmierci Irene Mulvihill, która została znaleziona martwa w 2001 roku. Przyczyna jej zgonu nigdy nie została wyjaśniona. Jej siostrzenica Nicola Cerven postanowiła zwrócić się o pomoc w rozwikłaniu zagadki do detektywów-jasnowidzów. Są jej ostatnią nadzieją na to, by w końcu poznała prawdę o tej tragedii i mogła spać spokojnie.

Na cykl „Paranormalne wieczory” kanał CBS Reality zaprasza od 5 sierpnia w każdy piątek od godziny 21:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *