Październik 2016 na FOX

W październiku 2016 roku na FOX odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni – 24 października o godzinie 22:00 zaledwie 18 godzin po amerykańskiej premierze – pierwszy odcinek 7. sezonu „The Walking Dead”.

Dla kogo brutalna wyliczanka z finałowej sceny 6. sezonu okaże się tą ostatnią? Czyja krew spłynie po Lucille w rękach Negana? Ene, due, rike, fake… Odpowiedź już 24 października.

Wśród nowości, FOX przygotował również coś dla fanów barwnego, ale i niebezpiecznego świata hip-hopu. Dalsze losy rodziny Lyonów i ich walka o rodzinną fortunę w 3. sezonie „Imperium” – już od 8 października o godzinie 20:05.

„The Walking Dead”, VII sezon

24 października miłośnicy „The Walking Dead” poznają największą tajemnicę finałowej sceny 6. sezonu. Kto okaże się wybrankiem Negana? Glenn (Steven Yeun), Rosita (Christian Serratos), Daryl (Norman Reedus), Michonne (Danai Gurira), Abraham (Michael Cudlitz), Maggie (Lauren Cohan), Rick (Andrew Lincoln), Sasha (Sonequa Martin-Green), Aaron (Ross Marquand), Carl (Chandler Riggs), a może Eugene (Josh McDermitt)? Jednego z tych bohaterów z pewnością nie zobaczymy już w kolejnych odcinkach nowej serii.

Czym tym razem zaskoczy telewidzów ekranizacja kultowego komiksu Roberta Kirkmana? Do momentu spotkania z Neganem, główni bohaterowie serialu nie borykali się z tak dramatycznymi konfliktami, teraz sytuacja się zmienia – choroby, głód, zombie, zdrady i niewyobrażalne straty spowodowały, że lawiny problemów nie da się zatrzymać.

Przed rozpoczęciem 7. sezonu bohaterowie odnaleźli już względną stabilność i bezpieczeństwo. Okazuje się, że było to tylko złudzenie…

W pierwszej części nowego sezonu widzowie zobaczą bohaterów, którzy zaczynają się załamywać, do tej pory silna grupa, będzie musiała zmierzyć się ze stratą jednego ze swoich członków. Czy podołają wciąż narastającej presji i czy uda im się pozbierać? Sytuację będzie pogarszał Negan – sukcesywnie i brutalnie przejmując kontrolę nad ocalałymi. Odtąd zaczną zmieniać się reguły gry.

Jak kończą się próby złamania zasad, bohaterowie przekonają się tracąc jednego ze „swoich”.

Pozostali ocaleni nieświadomi tego, co się wydarzyło, zostaną oddzieleni od grupy – jedni zrobią to z własnego wyboru, inni zostaną do tego zmuszeni przez los. Będą musieli nauczyć się, jak przetrwać w nowej rzeczywistości i jak ją zaakceptować.

Pierwsza połowa nowego sezonu pozwali widzom poznać losy bohaterów, którzy zmuszeni są nauczyć się żyć od nowa w świecie opanowanym przez zombie.

Dla kogo brutalna wyliczanka z finałowej sceny 6. sezonu okaże się tą ostatnią? Czyja krew spłynie po Lucille w rękach Negana?

Premiera: poniedziałek, 24 października, godzina 22:00
Emisja: poniedziałek, godzina 22:00

„Imperium 3”

Już 8 października telewidzowie zobaczą premierowy odcinek 3. sezonu „Imperium”. Czym tym razem zaskoczy ich dynastia Lyonów?

„Imperium” to niezwykle emocjonujący dramat o losach rodziny obracającej się w barwnym, ale i niebezpiecznym świecie hip-hopu. Akcja toczy się wokół potentatów branży muzycznej, właścicieli imperium Entertainment.

W nadchodzącej serii powrócą niezakończone spory znane fanom serialu z poprzednich sezonów. Walka o władzę nad rodzinną wytwórnią muzyczną nabierać będzie tempa. Każdy z bohaterów na swój sposób będzie próbował poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości, które nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Lucious – w tej roli Terrence Howard („Labirynt”, „Iron Man”, „Przebudzenie”) – nie ustępując kroku konkurencji pragnie zostawić po sobie dziedzictwo w postaci muzycznego serwisu streamingowego. W realizacji tego celu z pewnością nie pomaga mu przyrodni brat Tariq (Morocco Omari), agent FBI, który prowadzi śledztwo w sprawie Luciousa. Z kolei Taraji P. Henson („Interpersonalni”, „Myśl jak facet”) w roli Cookie, w pogoni za szczęściem, zaczynie układać swoje życie na nowo.

W tym sezonie widzowie poznają historie z przeszłości, które zdradzą jak Loretta Holloway stała się Cookie Lyon, oraz jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Luciousem.

Tymczasem bracia Lyon – Andre (Trai Byers), Jamal (Jussie Smollett) i Hakeem (Bryshere Y. Gray), mimo przeszkód, które napotkali na swojej drodze w ostatnim sezonie, nie poddadzą się i z jeszcze większą determinacją będą dążyć do osiągnięcia postawionego sobie celu. Wybory, którym będą musieli stawić czoła, będą jednymi z narzędzi w bitwie o dziedzictwo Luciousa – czyli wytwórnię Empire Entertainment.

Debiutujący w „Imperium” młodzi bracia Lyon za role w serialu zdobyli łącznie aż 8 nominacji do nagród Teen Choice 2015, w tym m.in. za telewizyjny przełomowy występ aktorski, ulubioną chemię telewizyjną oraz ulubioną telewizyjną postać kradnąca sceny.

Premiera: sobota, 8 października, godzina 20:05
Emisja: sobota, godzina 20:05

„Zabójcze umysły”, VIII sezon

W tym miesiącu na FOX miłośnicy zagadek kryminalnych poznają dalsze losy najlepszych agentów FBI.

„Zabójcze umysły” to amerykański dramat proceduralny stworzony przez Jeffa Davisa. Serial opowiada o elitarnej grupie FBI, zajmującej się badaniem psychiki kryminalistów. Predyspozycje agentów oraz umiejętność właściwej obserwacji miejsc zbrodni przyczyniają się do ujęcia przestępców na podstawie ich profili psychologicznych. Fabuła skupia się na śledztwach prowadzonych przez agentów, które przeplatają się z ich życiem prywatnym.

W nachodzącym sezonie, jeden z więźniów teksańskiej placówki penitencjarnej wykorzystując przeprowadzkę do innego ośrodka postanowi uciec. Na swojej drodze pozostawi ślad – ofiary z charakterystycznym znakiem – zaszytymi ustami. Niezastąpieni agenci szybko połączą tę zbrodnię z dobrze im znanym symbolem nierozpoznanego dotąd „Silencera”. W odkryciu tajemnicy – kim był i kim się stał zbójca, pomoże nowy członek ekipy Alex Blake. W tej roli pojawi się Jeanne Tripplehorn, znana z takich produkcji jak „Trzy na jednego” czy „Szare ogrody”, nominowana do nagród Emmy w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym. Nowa postać dołączy do zespołu jako ekspertka lingwistyki i jednocześnie najmłodsza analityk wśród agentów.

W najnowszym sezonie telewidzowie zobaczą również aktorów znanych z poprzednich sezonów: Davida („Ojciec chrzestny III”) – w tej roli Joe Mantegna, Paget Brewster („Batman I”) – czyli serialowa Emily, Shemar Moore („Motyw”), Matthew Gray Gubler („500 dni miłości”), A.J. Cook („Oszukać przeznaczenie 2”, „Szkoła przetrwania”) oraz Kirsten Vangsness („In My Sleep”).

Premiera: poniedziałek, 10 października, godzina 20:05
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 20:05

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *