Październik 2017 w Stopklatce TV

Jesień w Stopklatce TV zapowiada się bardzo interesująco. Stacja premierowo zaprezentuje wyprodukowany przez Guillermo del Toro trzymający w napięciu „Sierociniec”, wzruszające „W pogoni za szczęściem” z Willem Smithem, czy też bezkompromisowe dzieło Marka Koterskiego – „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” z główną rolą Marka Kondrata.

Sprawdź ofertę kanału Stopklatka TV w PROGRAMIE TV

Październikowe niedziele w Stopklatce TV upłyną pod znakiem spotkań z gwiazdami. W przejmującym filmie „W pogoni za szczęściem” widzowie zobaczą Willa Smitha. Za swój występ aktor został doceniony przez krytyków, a rola samotnego ojca przyniosła mu nominację do Oscara i Złotego Globu. W 5-letniego Christophera wcielił się natomiast syn Willa Smitha – Jaden. Był to jego debiut na ekranie. Popis umiejętności aktorskich dadzą również Julia Roberts i Brad Pitt w komedii kryminalnej „Mexican”, której fabuła kręci się wokół przeklętego, zabytkowego pistoletu. Z kolei Emilio Estevez, Kiefer Sutherland i Christian Slater pojawią się w zrealizowanym z dużym rozmachem filmie „Młode strzelby II”, gdzie legendarny Billy The Kid wspomina dawne dzieje swojej przestępczej działalności. Na zakończenie miesiąca zaś plejada gwiazd w głośnym „Atlasie Chmur” sióstr Wachowskich. To niezwykłe widowisko filmowe przedstawia ludzi, żyjących w różnych czasoprzestrzeniach i innych częściach świata, których losy się przeplatają. W rolach głównych zobaczyć można m.in. Toma Hanksa, Halle Berry, Hugh Granta oraz Susan Sarandon.

Piątkowe wieczory w październiku pełne będą mocnych wrażeń. W tym paśmie Stopklatka TV premierowo pokaże jeden z najsłynniejszych horrorów ostatnich lat – hiszpański „Sierociniec”, którego głównym producentem był wizjonerski Guillermo del Toro. Atutem tego filmu jest niepowtarzalna atmosfera grozy. W tajemniczych okolicznościach znika syn głównej bohaterki. Podejrzewa ona, że we wszystko zamieszane są nadprzyrodzone moce i postanawia skorzystać z pomocy medium. Film na 13 nominacji zdobył aż 6 statuetek Goya – nagród Hiszpańskiej Akademii Sztuk Filmowych.

W jesienne poniedziałki widzowie przeniosą się natomiast na gorący Dziki Zachód. Stacja rozpocznie październikowy cykl od wyreżyserowanego przez Kevina Costnera westernu „Bezprawie”, w którym aktor zagrał główną rolę. Następnie zobaczyć będzie można kultowe „El Dorado” z niezapomnianym Johnem Waynem, nowoczesny western Rona Howarda „Zaginione”, „Strażników Teksasu” z Ashtonem Kutcherem oraz reprezentowane przez płeć piękną „SexiPistols” z Penelope Cruz i Salmą Hayek w roli nieustraszonych kobiet.

Dla fanów kina akcji w środowym paśmie Stopklatka TV zaprezentuje film „Champion 3: Odkupienie” opowiadający o międzynarodowym turnieju walk pomiędzy więźniami, w którym ceną za zwycięstwo jest wolność. W głównej roli występuje Scott Atkins – mistrz sztuk walk, posiadacz czarnych pasów w wushu, taekwondo, kick-boxingu, judo i jiu-jitsu. Aktor uznawany jest za spadkobiercę Jean-Claude Van Damme’a czy też Chucka Norrisa.

Czwartkowe wieczory to z kolei czas dla polskiego kina na najwyższym poziomie. Zobaczymy bezkompromisowe dzieło Marka Koterskiego „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” z główną rolą Marka Kondrata. To dalsze losy Adasia Miaczyńskiego, lecz tym razem opowiedziane z perspektywy jego syna, który wspomina bolesną przeszłość. Na antenie Stopklatki TV pojawi się również wyjątkowy film „Joanna” z Urszulą Grabowską, która za tytułową rolę otrzymała prestiżowego Orła. Akcja rozgrywa się w trakcie II wojny światowej. Żona polskiego żołnierza ukrywa w mieszkaniu żydowską dziewczynkę. Nie zważając na przeciwności losu, robi wszystko by ocalić dziecko. Ponadto stacja zaprasza na klasyki polskiego kina, takie jak „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” oraz „Wielkim Szu”, a w sobotnie wieczory na kultowe komedie Juliusza Machulskiego – „Kingsajz”, „Seksmisja” oraz obie części komedii kryminalnej „Vabank”.

Stopklatka TV zaprezentuje również głośne filmy, takie jak „Taksówkarz”, który uznany został za dzieło przełomowe. Produkcja ta ugruntowała pozycję Roberta De Niro i Martina Scorsese w świecie kina. Do dzisiaj też nie milkną rozmowy o „American Psycho” ze znakomitym Christianem Balem. Te i inne hity filmowe na antenie Stopklatki TV będzie można zobaczyć już w październiku.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *