Pierwszy miesiąc emisji siódmej serii “Policjantek i Policjantów” przyniósł kolejne wzrosty wyników hitu Czwórki. We wrześniu najnowszy sezon serialu oglądało średnio 1,73 mln widzów, przy udziałach w rynku przekraczających 13%, a wśród widzów odbierających telewizję naziemnie – aż 16% (SHR DTT 4+) i 17% (SHR DTT 16-49).

Sprawdź godziny emisji serialu “Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

W mijającym miesiącu czasie emisji serialu TV4 było drugą najchętniej oglądaną stacją w Polsce i trzecią w grupie 16-49, a na multipleksie – z pierwszą lokatą – całkowicie bezkonkurencyjną w obu grupach. W paśmie “Policjantek i Policjantów” Czwórka osiągnęła blisko 5-krotną przewagę nad TVN7 i aż 11-krotną w nad TV PULS.

W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego widownia serialu wzrosła aż o pół miliona osób a udziały w rynku zwiększyły się o 42% oraz o 60% w grupie komercyjnej.

“Policjantki i Policjantów” można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce, a od najnowszego sezonu stałe pasmo premier poprzedza dodatkowe pasmo serialu o godz. 18:00, w którym emitowane są powtórki z poprzedniego dnia.

Źródło: Telewizja Polsat